Deniz Seki gözyaşları içinde duygularını anlattı

3 yıl 2 ay hapis cezaevinde yatan şarkıcı Deniz Seki, tahliyesinden 2 gün sonra basın açıklaması yaptı. Sözlerine 'Bu bir basın toplantısı değil, kavuşma toplantısı' diyerek başlayan sanatçı gözyaşları içinde duygularını ifade etti.

PAYLAŞ

Deniz Seki tahliyesinden 2 gün sonra açıklama yaptı! Son dakika Deniz Seki açıklamaları… 3 yıl 2 ay hapis yatan şarkıcı Deniz Seki basın mensupları ile buluştu. Basın toplantısı değil ‘kavuşma toplantısı’ diye konuşmaya başlayan şarkıcı gözyaşları içinde duygularını ifade etti. İşte Deniz Seki’nin açıklaması…

Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’nden geçtiğimiz gün tahliye olan şarkıcı Deniz Seki, basın toplantısında gözyaşlarını tutamadı.

Ünlü şarkıcının konuşmasından satırbaşları şöyle:

*Çok yorgunum canımı yakmayın olur mu?
*Müziğimi, seyircimi çok özledim. Çok güzel şarkılar yazdım En kısa zamanda sizinle paylaşacağız
*Annem iki beyin ameliyatı geçirdi. O süreçte yanında olamamıştım. Annemi çok özlemişim. Annem yanımda zaten şimdi.
*Avukatıma, nişanlıma, aileme çok teşekkür ediyorum.

*Söyleyecek çok şeyim var ama iki saniye bakışmamız bile ne demek istediğimi anlatıyor sanırım. Sizden bir tek şey rica ediyorum. Bana kilo almış diyebilirsiniz, yorgun gözüküyor diyebilirsiniz. Ama ne olur canımı yakmayın, daha canımı acıtmayın. Biraz daha yumuşak dille bahsederseniz benden… Bazı şeyler canımı acıtıyor.

*Evime gitmek istiyorum. Köpeğim Haydut’u çok özledim. Sonra bir yerlere gitmeyi planlıyoruz. Annem ben içerideyken çok büyük rahatsızlık geçirdi. Annemi çok özlemişim. Annemin göğsünde annemle hasret gideriyorum. Şu anda nereye gideceğim belli değil ama ülkemde olacağım.

YAKINDA EVLİLİK OLACAK

*Yakında evlilik olacak ancak tarihi belli değil. Sanki bütün evren benim için çalışıyor. Ağaçlar, çiçekler böcekler ve bütün insanlar ben mutlu olayım diye uğraşıyor sanırım. Gece uyuyamadım. Yadırgamadım ama mutluluktan uyuyamadım.

OKU ➤  Hülya Avşar'dan Aleyna Tilki'ye uğur yüzüğü

Yeni single çıkaracak olan Deniz Seki, basın mensuplarının karşısnda canlı olarak bir de şarkı söyledi. 46 yaşındaki sanatçı, bir soru üzerine sanat dünyasından kimseye kırgın olmadığını, ziyarete gelmeyenlerin mutlaka bir sebebi olduğuna inandığını söyledi.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın