PAYLAŞ

Dizileri ‘Beni Affet’ için Fas’a giden Deniz ve Gaye Evin mahkemelik oldu.

‘Beni Affet’ dizilerinin oyuncuları, aynı zamanda karı koca olan Deniz Evin ve Gaye Evin dizilerinin hayranlarıyla buluşmak üzere Fas’a gitmişti. Burada hayranlarıyla buluşan çiftin başına çok talihsiz bir olay geldi.

TELEFON NUMARASI TÜM FAS’A DAĞILDI

Deniz Evin’in cep telefonu numarası bir şekilde tüm Fas’a dağıtılınca, hayranları ona ulaşabilmek için bu numarayı aramaya ve mesaj atmaya başladı. Kısa sürede yüzlerce mesaj ve aramayla karşı karşıya kalan Deniz Evin de bu durumun önüne geçebilmek için mahkemeye başvurdu. Ancak işlerinin kısa sürede çözüleceğini uman Evin çifti, mahkeme işlemlerinin birkaç gün süreceğini ve bu yüzden de Fas’ta 1-2 gün daha kalmaları gerektiğini öğrenince Türkiye’deki planlarını ertelemek zorunda kaldı. Çift, 12 gündür Fas’ta bulunuyordu.

GAYE EVİN;

Telefon numaralarının çalınması ardından yaşadıkları süreci anlatan Gaye Evin şunları söyledi: “Şu an her şey yolunda… Ödül aldık Deniz’le burada… Biz bunların heyecanı içerisindeyken, bir uygulama aracılığıyla Deniz’in telefon numarasını almışlar. Facebook üzerinden de bir grupta paylaşmışlar. O yüzden Deniz’i bir günde yüzlerce kişi aradı. Şikayetçi olduk, olay savcılığa gitti. Aramalar durdu Facebook’taki grup bloke edildi. Herhangi bir sorun kalmadı çok şükür”

DENİZ EVİN KİMDİR?

Deniz Evin (d. 1 Ocak 1983, Kırşehir), Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu. Hacettepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nü bitirdi. Genç oyuncunun ilk televizyon tecrübesi 2008 yılında rol aldığı Doludizgin Yıllar dizisi ile olmuştur. Daha sonra Fox TV’de yayınlanan Unutma Beni dizisi ile oyunculuk kariyerine devam eden genç oyuncunun, geniş kitleler tarafından tanınması ise Beni Affet dizisinde canlandırdığı Umut karakteri ile olmuştur. Aynı zamanda Fetih 1453 filminde başrol oynayan, tiyatro ve sinema oyuncusu Devrim Evin’in kardeşidir. Deniz Evin halen Beni Affet dizisinde canlandırdığı Umut karakteri ile oyunculuk hayatına devam etmektedir. Genç oyuncu aynı zamanda dizide rol arkadaşı olan Gaye Turgut ile evlidir.

GAYE EVİN (TURGUT) KİMDİR?

Gaye Turgut (d. 1 Haziran 1987 ), Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Aynı zamanda çift anadal ile Sinema-Tv bölümünü mezunudur. Anaokulunda yaratıcı drama ve dans çalışmalarına katılarak oyunculukla küçük yaşta ilgilenmeye başlamıştır. Okulun tiyatro grubunda yer alıp Cumhuriyetin 75.yıl çalışmalarında Bayrağımızın Gölgesinde adlı oyunla MEB başarı ödülünü almıştır.

Gaye Turgut, toplumsal duyarlılık göstererek, Ümraniye T Tipi Ceza İnfaz Kurumunun sahnelediği ‘Duvarların Dili’ adlı Tiyatro oyununda rol almıştır. İyilik perisini oynadığı bu oyunda, diğer bütün oyuncular Cezaevi sakinlerinden oluşuyordu. Aynı yerde tiyatro eğitimi vermektedir.

Son olarak hafta içi her gün STAR TV ekranlarında yer alan Beni Affet dizisinin önemli karakterlerinden Bahar rolüyle karşımıza çıkıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın