PAYLAŞ
Demet Şener ‘Onsuz devam edeceğim’

Saat 11’de kuaföre gelen Demet Şener’in bakımı 6 saat sürdü. Mekan çıkışında “Saçımı boyattım. Saçımın rengini değiştirdim, sarışınlığı özlemiştim” diye konuştu. Boşanma hakkında konuşmak istemediğini dile getiren Demet Şener, “Ben ona 16 yılımı verdim. Beni boşuna gaza getirmeyin, verilecek çok cevap var. Ben ona 16 yılımı ve 2 tane güzel çocuk verdim. Sizler beni hiç öğlen bir yerde gördünüz mü? Ben ona ve çocuklarıma çok emek verdim” dedi. İbrahim Kutluay da avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada ‘’Demet Şener, normal bir tazminat değil, Türk Hukuku’nun kabul ettiği ölçütlerin 20-30 mislini talep etti. Son 8 ayda taraflar arasında anlaşma sağlanamadı. Anlatılanların tamamı gerçek değil. Bizlerin süreci uzatmak adına gayreti yok. Demet Şener’in kendisini unutturmamak için basını, sebepsiz zenginleşmek için de mahkemeyi kullanmaktan vazgeçmesini istiyoruz.” demişti. Şener Bu açıklamaları, “4 milyon maddi, 4 milyon manevi tazminat istedik. Biz anlaşmak için bunun çok daha altında bir miktar istedik, o yüzden talihsiz bir açıklama olmuş” diyerek yanıtladı.

“ONSUZ DEVAM EDECEĞİZ”

Demet Şener, Instagram’da “İki insan çeşidi vardır. Zaman geçtikçe hatalarıyla yüzleşen, zaman geçtikçe yüzsüzleşen.”Necip Fazıl Kısakürek’in şiiriyle gönderme yapmıştı. Paylaşımı hakkında konuşan Şener, “Aynen kendisi için söyledim. Onun yaptığı açıklamaya karşı paylaştım. İnsan şapkasını önüne koyar bir düşünür, ben bu aileye ne yaptım diye. Neler yaptım da nasıl onları bu hale getirdim diye. Ben artık yoluma devam edeceğim, çocuklarımla diye konuştu.

OKU ➤  Dizi aşkı gerçek oldu

Demet Şener ‘Onsuz devam edeceğim’

YANLIŞLARIN CEZASINI VERECEK

İbrahim Kutluay’ın çocukları düşündüğü için sessiz kalmasına vurgu yaparak, “Anlasaydı, çocuklarını çok düşünen biri olsaydı, yıllardır karısını ve çocuklarını kandırmazdı” diyerek gönderme yaptı. Muhabirlerin şuandan sonra anlaşma olmaz mı? sorusunu şu şekilde yanıtladı. “Geçmiş olsun. Herşey hukuken hakkıyla olacaktır. Türk adaletine güveniyorum. Yaptığı yanlışların cezasını verecek” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın