PAYLAŞ

Güzel oyuncu Demet Özdemir ‘Sen Kiminle Dans Ediyorsun’da dans şov yaptı. Binnur Kaya, Demet Özdemir, Uraz Kaygılaroğlu ve Okan Çabalar’ın başrollerde olduğu film, aşkın dansını perdeye taşıyor! Fragmanda Demet Özdemir ve Okan Çabalar’ın dans yarışmasında rakip olarak karşı karşıya geldiği anlar büyük ilgi gördü.

Demet Özdemir Sen Kiminle Dans Ediyorsun’da dans şov yaptı. No 309’un yıldızı Demet Özdemir, yeni filmi Sen Kiminle Dans Ediyorsun’a dans sahneleriyle damga vurdu.

Başrollerini Binnur Kaya, Demet Özdemir, Uraz Kaygılaroğlu ve Okan Çabalar’ın paylaştığı, Burak Aksak’ın yönettiği “Sen Kiminle Dans Ediyorsun” adlı filmin fragmanı yayınlandı. Fragmanda Demet Özdemir ve Okan Çabalar’ın dans yarışmasında rakip olarak karşı karşıya geldiği anlar dikkat çekti.

17 Kasım’da BKM yapımcılığında vizyona girecek olan film, samimi hikayeleri ve başarı mücadelesini anlatıyor. Küçük insanların samimi hikayelerini ve başarı mücadelesini anlatan Sen Kiminle Dans Ediyorsun’da aşk ile kahkaha, dans ile dostluk bir araya geliyor.

OKU ➤  'Kocamın Nişanlısı’ MOİ Sahne’de

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın