PAYLAŞ

Demet Özdemir’den güzellik pratikleri

Garnier’nin yeni marka elçisi olan Demet Özdemir, güzelleşmek için, günün her anı ne zaman ihtiyaç duyarsa uyguladığı pratik yöntemleri anlattı.

Çantasından ayırmadığı eşyaları sıralayan Demet Özdemir, “Doğal güzelliğin gücüne inanıyorum ve hayatın bu şekilde tadını çıkarmaya çalışıyorum. İşim gereği günün her saati özenli görünmemi sağlayacak sırrım var. Nereye gidersem gideyim; küçük aynamı, telefonumu, parfümümü, aileme ait bir fotoğrafı, cüzdanımı ve kremimi çantamdan ayırmıyorum. İstediğim an, kusursuz görünebiliyorum” dedi.

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

26 Şubat 1992’de 3 çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak Kocaeli de doğdu. Annesi ve babası ayrıldığı için annesi ve ablasıyla İstanbul’a taşınmıştır. Bengü’nün dans ekibinde yer alıp daha sonra Efes Kızları kadrosunda Dans etmeye başlamıştır. Mustafa Sandal’ın “Ateş Et ve Unut” adlı klibinde de yer alan Demet Özdemir, ilk TV deneyiminde ise 2013 yılında Fox Tv’de yayınlanan baş rollerini Esra Ronabar, Murat Han ve Ekin Koç ile paylaştığı Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide “Aylin” karakterini canlandırmıştır.

Daha sonra Kurt Seyit ve Şura adlı dizide “Alya” karakterini, Tut Sözünü adlı Sinema filminde ise “Demet” karakterini canlandırmıştır. Star TV’de yayınlanan, başrolleri Yusuf Çim ile birlikte paylaştığı Çilek Kokusu adlı dizide “Aslı” karakterini canlandırmıştır. Bengü’nün Hodri Meydan şarkısının klibinde oynamıştır. 2016 Haziran ayından itibaren Fox Tv de yayınlanmakta olan No:309 adlı dizide “Lale” karakterini canlandırmaktadır.

OKU ➤  33'üne giren Beren Saat'e Kenan Doğulu'dan aşk şarkıları

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın