PAYLAŞ

Demet Akalın ailesi ile Dubai’ye tatile gitti. Tatilin son gününde Akalın ve kızı balıktan zehirlenince dönüş uçağında ünlü sanatçı ve kızı için büyük panik yaşandı.

Demet Akalın ve Ailesine Uçakta Büyük Panik! Ünlü şarkıcı Demet Akalın eşi Okan Kurt ve kızları Hira ile tatil için Dubai’ye gitmişti. Akalın ile kızı Hira tatilin son gününde yedikleri balıktan zehirlendi. Aile dönüş uçağında büyük panik yaşadı. Okan Kurt eşi ve kızı için uçağı İran’a döndürmeyi düşündü.

OKAN KURT ZEHİRLENEN EŞİ VE KIZI İÇİN UÇAĞI İRAN’A DÖNDÜRMEYİ DÜŞÜNMÜŞ

Demet Akalın, zehirlenme sonrası Instagramdan fotoğraf paylaşarak yaşadıklarını anlattı. Yazdığı yazı şöyleydi: Tatil demeye dilim varmıyor. Zehirlenip döndük. Uçakta THY hosteslerinin ilgisine, adını bilmediğim bir babaya, gözlerimi açtığımda bizim için çırpınan hanimefendiye, uçağı İran’a döndürmeyi düşündürecek kadar gözünü karartan babamıza ( Okan Kurt) İngiliz doktora, bizi iyileştiren hastaneye teşekkürler.

DEMET AKALIN’IN O PAYLAŞIMI

DEMET AKALIN GEÇTİĞİMİZ GÜN DUBAİ MANZARASINI BÖYLE GÖRÜNTÜLEMİŞTİ 

Kocasıyla birlikte Dubai’de tatilin keyfini süren Demet Akalın, bornozuyla birlikte Dubai manzarasında kocasıyla verdiği pozu Instagram hesabından paylaşmıştı.

Kocası Okan Kurt’la yaz sezonunu erken açıp Dubai’ye tatile giden Demet Akalın, tatilde kocasıyla birlikte geçirdiği keyifli anları fotoğraflayıp, çektiği fotoğrafları takipçileriyle paylaştı.

DUBAİ MANZARASINI SEYRE DALDILAR

Yoğun çalışma programına bir süreliğine ara verip eşiyle Dubai’de tatilin keyfini çıkaran ünlü popçu, giydiği bornozla birlikte balkona çıkıp kocasıyla Dubai manzarasını seyre daldı.

OKU ➤  İşte zeytinyağının dört düşmanı

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın