PAYLAŞ

Damat (Cem Özer) nikahta kendi işini yaptı. Yılların komedyeni talk-showcu Cem Özer, kendi nikahında biraz soğuk espri yaptı. Kimse pek bir şey anlamadı ama gülüp geçtiler. Cem Özer, yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Pınar Dura’yla evlendi. İşte, Damat (Cem Özer) nikahta kendi işini yaptı, başlıklı haberimiz…

Cem Özer, düğünde ilginç bir açıklama yaptı

İnsana soğuk gibi gelen ama düşündüren ilginç esprileriyle tanınan ünlü komedyen Cem Özer, 5’inci kez nikâh masasına oturdu.

Cem Özer, 6 yıldır birlikte olduğu senarist Pınar Dura ile önceki akşam Ortaköy Feriye Palace’ta evlendi.

Nikâhını Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın kıydığı çiftin şahitliklerini ise Doğa Rutkay, Ahu Sungur, Banu Noyan, Can Özer, Elvan Karadereli ve Ebru Çamer yaptı.

Düğüne Cem Özer’in ilk eşi Sebla Pekcan’dan olan kızı Cemre ve dördüncü eşi Nurgül Yeşilçay’dan olan oğlu Nejat da katıldı.

Düğünde basın mensuplarına da poz veren Cem Özer, neden evlilik kararı aldıklarını açıkladı:

“Sürekli Pınar’ı başka biri gibi yazıyorlardı. Bakkal bile sipariş verdiğinde onu evde çalışan biri sanıyordu. Biraz da o yüzden evlendik.”

Cem Özer kimdir?

Cem Özer (d. 5 Ekim 1959, Göksun, Kahramanmaraş), Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, sunucu ve yazar. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni yarım bırakan sanatçı, daha sonra Dostlar Tiyatrosu gibi topluluklarda çalıştı.

OKU ➤  Çağla Şıkel'den annelik itirafı

Televizyonda Laf Lafı Açıyor adlı programın sunuculuğuyla tanındı. Şansını Dene yarışmasında yarışmacı olarak görev aldı.

Çeşitli sinema film ve dizilerinde oynadı.

Modacı Esin Maraşlıoğlu ve oyuncu Nurgül Yeşilçay ile evlilikleri oldu.

Cemre adında bir kızı ve Osman Nejat adında bir oğlu bulunmaktadır.

2016 yılında bu yana O Hayat Benim adlı dizide oynamaktadır.

Cem Özer, 14 Mart 2017’de 6 yıldır birlikte olduğu senarist Pınar Dura ile Ortaköy Feriye Palace’ta evlendi. Nikaha Nurgül Yeşilçay’dan olan oğlu Nejat da katıldı.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın