PAYLAŞ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın at sevgisi. Başdanışmanı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ata binme fotoğraflarını paylaştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ata bindiği ve ata elma verdiği fotoğraflar, başdanışmanlarından olan Mustafa Varank tarafından Twitter’dan paylaşıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ata binerken ve atı beslerken fotoğrafları, Cumhurbaşkanı başdanışmanlarından olan Mustafa Varank tarafından sosyal paylaşım sitesi olan Twitter’dan paylaşıldı.

Varank, Twitter adresinden bu fotoğrafları “Recep Tayyip Erdoğan, yaradılanla dost bir yiğit lider” ifadesiyle paylaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın at sevgisi. CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN ATA BİNDİĞİ VE ATA ELMA VERDİĞİ FOTOĞRAFLAR, DANIŞMANLARINDAN OLAN MUSTAFA VARANK TARAFINDAN TWİTTER’DAN PAYLAŞILDI. (ENİSE VURAL/ANKARA-İHA) Başdanışmanı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ata binme fotoğraflarını paylaştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ata bindiği ve ata elma verdiği fotoğraflar, başdanışmanlarından olan Mustafa Varank tarafından Twitter’dan paylaşıldı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın at sevgisi. CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN ATA BİNDİĞİ VE ATA ELMA VERDİĞİ FOTOĞRAFLAR, DANIŞMANLARINDAN OLAN MUSTAFA VARANK TARAFINDAN TWİTTER’DAN PAYLAŞILDI. (ENİSE VURAL/ANKARA-İHA) Başdanışmanı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ata binme fotoğraflarını paylaştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ata bindiği ve ata elma verdiği fotoğraflar, başdanışmanlarından olan Mustafa Varank tarafından Twitter’dan paylaşıldı.
OKU ➤  Yıldız Tilbe Son Noktayı Böyle Koydu

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın