PAYLAŞ
Çukur Bu Akşam Başlıyor!

İZLEYİCİLERİN KALBİ ‘ÇUKUR’DA ATACAK!

“Herkesin bir yuvası vardır bu hayatta. Bizimki de Çukur. Burası sadece bir mahalle değil, bir alemin adıdır. Çukur’u İstanbul’da sanırlar ama bilmezler, İstanbul Çukur’dadır. Herkes bir gün mutlaka Çukur’a geri döner.”Ay Yapım imzalı ‘Çukur’ için geri sayım sona erdi. Saatler sonra Show TV’de ekrana gelecek dizi, çarpıcı tanıtımlarıyla şimdiden bu yılın fenomeni olmaya aday oldu. İstanbul’un tam kalbinde yer alan ve ekran başındakilerin kalp atışlarını hızlandıracak Çukur, dev kadrosu ve etkileyici hikâyesi ile herkesi dünyasına dahil edecek.

Son dönemlerin yıldız isimleri Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Mustafa Üstündağ, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın ve Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş’ı buluşturan Çukur başlıyor. Ay Yapım imzalı Çukur, izleyicileri İstanbul’un tam kalbinde yer alan çarpıcı bir mahalleye davet ediyor. İdris Koçovalı’nın (Ercan Kesal) kendi elleriyle kurduğu bu mahallede, herkes birbirini tanımasa da bilir. Dışarıdan gelecek tehlikelere kimse göz açtırmaz. Mahallenin gözü kulağı Aliço (Rıza Kocaoğlu) sayesinde İdris, her şeyden haberdardır. Ancak yıllar sonra Çukur’a geri dönecek beklenmedik misafir Vartolu (Erkan Kolçak Köstendil), tüm düzeni alt üst edecek ve onun gibi başkalarını da yeniden Çukur’un tam kalbine çekecek.

YAMAÇ VE SENA’NIN AŞKI, İZLEYİCİLERİN AYAKLARINI YERDEN KESECEK!

Gündüzleri kimyager olarak çalışan, geceleri ise müzisyenlik yapan Yamaç’ın (Aras Bulut İynemli) hayatı, kendisi gibi deli dolu Sena (Dilan Çiçek Deniz) ile tanışmasıyla tamamen değişecek. Kendilerini aşka kaptıran Yamaç ve Sena’nın Paris’teki romantizm dolu sahneleri ilk bölüme damgasını vuracak. Çukur’da yaşanan beklenmedik şoke edici bir olay ise hikâyenin başlangıcı olacak ve Yamaç ile Sena’yı bu mahallenin fırtınalı sokaklarına savuracak.

OKU ➤  Aleyna Tilki, Şoray kurallarına uyacak

Çukur Bu Akşam Başlıyor!

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Sinan Öztürk’ün üstlendiği Çukur’un ilk bölümüyle ekran başındakiler, mahallenin sakinlerinden birine dönüşecek. Etkileyici hikâyesi, çarpıcı aksiyon sahneleri, dev oyuncu kadrosu ve yıla damgasını vuracak sürprizleriyle şimdiden fenomen olmaya aday Çukur, bu akşamdan itibaren her Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de!

İşte Çukur’un 1. Bölüm Tanıtımları!

http://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/cukur-1-bolum-fragmani/43593

http://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/cukur-1-bolum-2-fragmani/43935

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın