PAYLAŞ

‘Hayatı Tesbih Yapmışım’ şarkısıyla adından söz ettiren Ferman Toprak, eşiyle bebek beklediklerini ve çocuklarının adını ‘Vatan’ koyacaklarını söyledi.

Ferman Toprak, yeni albümünü ‘Saldır Moruk’u tanıttı. Albümde Serdar Ortaç’ın ‘Senin ki’ parçasını da seslendiren Ünlü türkücü, bu parçada Ortaç ile düet yaptı.

“Çok güzel ve samimi bir iş çıktı” diyerek duygularını dile getiren Toprak, “Albümde 2 tane de Gaziantep türküsü bulunuyor. Albümü ilk eşim dinlemezse benim eve girme şansım olmaz” diyerek espri yaptı.

“ÇOCUĞUMUN ADI ‘VATAN’ OLACAK”

Yakında baba olacağı için heyecanlı olan Toprak, “Kız ya da erkek olsun çocuğumun ismi ‘Vatan’ olacak” dedi.

FERMAN TOPRAK’IN YENİ SLOGANI “SALDIR MORUK”

Sevilen sanatçı Ferman Toprak “Saldır Moruk” isimli yeni albümünün lansman gecesinde, birbirinden değerli radyo programcıları ve magazin gazetecileriyle Baltalimanı Portaxe’de bir araya geldi.

Ferman Toprak gecenin startını duayen sanatçı Müslüm Gürses’in yıllar önce seslendirdiği albümün çıkış şarkısı olan “Saldır Moruk” la verdi. Tanıtıma katılan davetlilerden büyük alkış alan “Saldır Moruk” Suat Aydoğan aranjesi ve Ferman Toprak yorumuyla konuklardan tam not aldı.

Lansmanda Ferman Toprak Merve Özbey’le “Saldır Moruk” dedi

Sanatçının yıllar önce vokalistliğini yapan Merve Özbey de söylediği arabesk şarkılarla tanıtım gecesine renk kattı. Genç popçu, Ferman Toprak’la çıkış şarkısı olan ” Saldır Moruk “u da sahnede beraber seslendirdi.Şarkıyı çok beğendiğini belirten Özbey, “Ağabeyim yine harika şarkılarla çok güzel bir albüm yapmış ” diyerek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

OKU ➤  Popçu Berkay'dan Caner Erkin'in 3. kişi sözüne cevap!

Serdar Ortaç’la düet “Seninki”

Albümde Ferman Toprak’ın, Serdar Ortaç’la seslendirdiği düet çalışma olan “Seninki” isimli şarkısına da geceye katılan konuklar hep bir ağızdan eşlik etti.

Ferman söyledi ünlü radyocular halay çekti

Tanıtım gecesinde ünlü radyo programcıları Hop dedik Ayhan,Cem Arslan ve Afrikalı Ali de sevilen şarkıcının söylediği şarkılara halay çekerek karşılık verdi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın