PAYLAŞ

Chris Hemsworth nasıl ‘Thor’ oldu? İzleyin

Oyuncuların oynadıkları karakterlere göre hayatlarını ve vücutlarını şekillendirdiklerini biliyoruz. Ama İskandinav mitolojisinde geçen, güç ve şimşek tanrısı olan Thor karakteriyle herkesin gönlüne taht kuran Chris Hemsworth bu işi biraz abartmış!

Chris Hemsworth nasıl ‘Thor’ oldu? İzleyin

Thor’un vücudu inanılmaz derecede büyük. Bunu zaten biliyordunuz. Ama onu elde etmek için ne kadar çalışılması gerektiğini biliyor musunuz?

Hepimizin sevdiği Avustralyalı aktörün, bu kadar iyi bir vücuda sahip olması için ona işkence eden adama teşekkür etmesi lazım.

Kendisi “dünyanın en iyi antrenörü” ve “tam anlamıyla efsane” olan Luke Zocchi. Antrenör, hem Hemsworth’le hem de Cate Blanchett’le ‘Thor: Ragnarok’ filmi için Avustralya’da çalıştı. Sonuçlarda kendilerini rahat bir şekilde ifade ediyorlar.

Chris Hemsworth nasıl ‘Thor’ oldu? İzleyin

Ayrıca videoyu izlerken lütfen Chris Hemsworth’ün mükemmel aslan taklidine dikkat edin. Süper kahraman olan karakterinin katıksız fantastik maskülenliğini yansıtmak için o role tam olarak bürünmek istiyor. Bu yüzden bazı yerlerde sürünüp kükrüyor bile…
Siz de yapabilirsiniz

Chris Hemsworth’le yıllardır çalışan Zocchi, ünlü olmayanlar için de gayet zor gözüken bir program yapmış.

Yani eğer Hemsworth’ün çektiği acı hoşunuza gittiyse, siz de birine canınızı yakması için para verebilirsiniz! Gözlerinizi kapatın ve kazanacaklarınızı bir düşünün.

Chris Hemsworth kimdir?

Chris Hemsworth (d. 11 Ağustos 1983, Melbourne), Avustralyalı oyuncu. Star Trek filmiyle sinema dünyasına adım atmıştır. 2005 yılında Home and Away dizisiyle Avustralya’da en iyi genç erkek yetenek dalında Logie Ödülü almıştır.

OKU ➤  Recep İvedik'ten büyük yaz sürprizi!

Hemsworth Melbourne, Avustralya’da 11 Ağustos 1983 tarihinde Leonie ve Craig Hemsworth’un ortanca oğulları olarak dünyaya geldi.[4][5] Ailesi Philip Island’a geçmeden önce Northern Territory bölgesindeki bir sığır çiftliğinde yaşadı.[6] Kendisi gibi oyuncu olan Liam Hemsworth kardeşidir.Chris spor olarak sörf yapmaktan zevk alıyor.

2004 yılında Home and Away dizisinin Robbie Hunter rolü için seçmelere katıldı ama başarılı olamadı. Ardından Kim Hyde rolü için geri çağırıldı. Kim Hyde rolüne seçildi ve dizinin 185 bölümünde oynadı. Dizi için Sydney’e taşındı.[7] 3 Temmuz 2007 tarihinde diziyi bıraktı. İki Logie adaylığı aldı. 2005’te en iyi genç yetenek dalında Logie ödülü kazandı.

Hemsworth 2009 J. J. Abrams yapımı Star Trek filminin açılış sahnesinde James T. Kirk’ün babası George Kirk’ü canlandırdı. Aynı yıl A Perfect Getaway filminde gerilim karakteri Kale’i canlandırdı.

Hemsworth Marvel Comics’in süper kahramanı Thor’u canlandırdı. İlk başta bu rol için kardeşi Liam son 4’e yükseldi ama yönetmen Kenneth Branagh son anda önceki adayları değerlendirme kararı aldı ve role Chris Hemsworth’u seçti. Hemsworth ayrıca 2012’de vizyona giren The Avengers filminde tekrar Thor’u canlandırdı.

2010’da Ca$h filminde ekonomik açıdan sorunlu genç bir adamı oynadı. Hemsworth Mayıs 2011’de Snow White and the Huntsman filminde Kristen Stewart’la kamera karşısına geçti.

Aktris Elsa Pataky ile evlidir. 25 Eylül 2010 tarihinde LACMA tarafında Los Angeles’da düzenlenen bir partide ilişkileri başladı ve üç ay sonra evlendiler. Çiftin şimdi üç çocuğu bulunmakta: kızları India Rose (d. Mayıs 2012)[10] ve ikiz oğlanları, Tristan ve Sasha (d. Mart 2014)

OKU ➤  Bunlar fotoğraf değil! Peki nedir?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın