PAYLAŞ

Star TV’de yayınlanan sezonun flaş dizilerinden Cesur ve Güzel final bölümüyle ekranlara veda etti.

Dizinin başından beri tutkulu bir aşk yaşayan Sühan ve Cesur’un başı beladan kurtulmuyordu. Herkes dizinin mutlu sonla bitip bitmeyeceğini merak ediyordu.

Rıza (Yiğit Özşener) tarafından kaçırılan Sühan’ı (Tuba Büyüküstün’ü) bulmak için ezeli düşman olan Tahsin (Tamer Levent) ve Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) iş birliği yaptı.

Cesur için büyük bir karar verme zamanı geldi. Doktor, Sühan’ın karnındaki bebeğin onun hayati durumunu daha çok riske ettiğini söyledi. Eğer bebek alınırsa Sühan’ın yaşama şansı artacaktı…

Tahsin Korludağ’ın tüm itirazlarına rağmen Cesur, bu bebeğin Sühan’ı hayatta tutacağına inandığını söyledi ve bebeği aldırmadı.

RIZA KAÇMANIN YOLUNU BULDU

Bu esnada Rıza akıl hastanesinden kaçmanın bir yolunu bulmuştu.

Eşi Korhan (Erkan Avcı) Rıza tarafından öldürülen Cahide ise, her yerde Korhan’ın hayalini görmeye başlamıştı.

FİNAL

Dizinin finalinde izleyiciler Sühan ölecek mi, Cesur ve Güzel mutlu sonla bitecek mi sorularının cevabını merak ediyordu.

Rıza hala dışarıdaydı ve tekneyle kaçma planları yapıyordu. Bu kısımda devreye Tahsin Korludağ girdi. Cesur’ın Rıza’ya bir şey yapmasına mani olan Tahsin, ona bir not bıraktı.

Bu notta kızının ve torununun ona ihtiyacı olduğu yazıyordu.

Ardından Tahsin, Rıza’nın olduğu tekneyi kendisi de içindeyken patlattı.

Doğum yaparken uyanan Sühan, Korhan adını verdikleri bebeğini kucağına aldı. Cesur, hem bebeğine hem de Sühan’a kavuşmuş oldu.

Cesur, Sühan ve bebekleri bir tekneyle mutlu mesut denize açıldılar.

OKU ➤  Survivor’da flaş Sabriye kararı

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın