PAYLAŞ

Cesur ve Güzel’de bu akşam neler yaşanacak?

Sühan ve Cesur aşkı alevleniyor. Cesur ve Güzel’in bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak?

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün paylaştığı, Ay Yapım imzalı Star TV’nin sevilen dizisi Cesur ve Güzel’in bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde, Cesur babasının katiline bir adım daha yaklaşıyor.

“Sühan ve Cesur aşkı alevleniyor” Galerisine Göz At Cesur, yıllar önce babasını ondan koparan kurşunun hesabını sormak için harekete geçtiğinde, savaş alanında iki cephe arasında kalan yine Sühan olur.

Gerçekleri öğrenmesi için Cesur’a uzaktan rehberlik eden Rıza, onun Tahsin’den intikam almasını sabırsızlıkla beklemektedir.

Tahsin’in sonunu izlemek için yerini en önden ayırtır. Tahsin Korludağ’ın etrafındaki çember giderek daralırken, ayağının altından önce Rıza’yı kaldırması gerektiğinin farkındadır.

Fakat Savcı’yla, Cesur’a kurduğu tuzağa bu kez kendisi düşecektir. Sühan ve Cesur aşkı alevleniyor Tahsin Korludağ’ı adalete teslim etmek üzere, büyük ilerleme kaydeden, büyük zafere güçlü adımlarla ilerleyen Cesur, ne olursa olsun Sühan’a olan aşkını, Tahsin Korludağ’a olan nefretinden ayrı tutar.

İstanbul’da baş başa yine kendilerini etraflarındaki tuzakları ve düşmanlıkları unuturlar, Sühan ve Cesur olurlar.

OKU ➤  Sinan Akçıl'dan 15 Temmuz açıklaması

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın