PAYLAŞ
KONSERDE, ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANI VAHAP AKAY, ÜNLÜ SANATÇI GÖKSEL'E ÇİÇEK TAKDİM ETTİ.

Çerkezköy’de Göksel rüzgarı

Tekirdağ’ın Çerkezköy Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlediği Gençlik Festivali’ne Göksel Konseri damgasını vurdu.

KENTTE YAPILAN ÇEŞİTLİ AKTİVİTELERİN ARDINDAN AKŞAM SAATLERİNDE BİNLERCE GÖKSEL HAYRANI KENTTE BULUNAN PAZAR YERİ ÖNÜNDE KURULAN ALANI DOLDURDU.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen Gençlik Festivali spor aktiviteleri ve gençlik yarışmaları ile başlamıştı. Kentte yapılan çeşitli aktivitelerin ardından akşam saatlerinde binlerce Göksel hayranı kentte bulunan Pazar yeri önünde kurulan alanı doldurdu.

Unutulmaz bir gece

Daha sonra sahneye çıkan ünlü sanatçı Göksel birbirinden güzel ve özel şarkılarını Çerkezköylüler için seslendirirken, konser alanını dolduran binlerce Çerkezköylü vatandaşı unutulmaz bir gece geçirdi. Öte yandan konserde, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, ünlü sanatçı Göksel’e çiçek takdim edildi.

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KAPSAMINDA ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN GENÇLİK FESTİVALİ SPOR AKTİVİTELERİ VE GENÇLİK YARIŞMALARI İLE BAŞLAMIŞTI.
OKU ➤  Ayşegül’le vedalaşamıyor

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın