PAYLAŞ

Cengiz Semercioğlu’ndan Esra Erol’a; O beni hala TV eleştirmeni sanıyor… Hürriyet gazetesi yazarı, Esra Erol’a kendisi hakkındaki iddialara bugün cevap verdi.

Evlilik programlarının KHK ile yasaklanacağı haberleri üzerine Esra Erol, sesi titreyerek “Bu çamurla yaşayamam” demiş ve programı bırakacağının sinyallerini vermişti.

Bunun üzerine Cengiz Semercioğlu, “Günlük 80-100 bin lira para kazanıyorsunuz, sonra kalkıp yok ‘Bu işi yapmayacağım’, yok ‘Çamurla yaşayamam’ falan diyorsunuz… Lütfen yapma Esra… Ya işi bırak ya sessiz kal…” diye eleştirmişti.

Esra Erol da buna sosyal medya hasebından “Bir de bir taraftan tv yapımcılığı diğer taraftan tv yazarlığı yapanlar var. Nasıl oluyorsa! Onlar zaten ne söylese boş..” cevabı vermiş ve Cengiz Semercioğlu’nun yaptığı işleri gündeme getirmişti.

Cengiz Semercioğlu bu sözlere cevap verdi.

Esra Erol’a samimi bir eleştiride bulundum, o işi hemen kişiselleştirdi. Benim hakkımda bin yıldır söylenen “Hem Hürriyet’te yazıp hem başka kanallara nasıl program yapıyor?” sorusunu bir kez de o sordu.

Ben anlatmaktan bıktım ama madem merak etti, Esra eski dostumdur, ona yanıt vereyim; – Benim bir yapım şirketim yok. Olamaz da ama kardeşimin var. Ben yapımcılık yapmıyorum, kardeşim Cem yapıyor. Yeni değil, yıllardır üstelik…

– Yıllarca TV’lerin haber merkezlerinde, program departmanlarında çalıştım, mütevazılık yapmayacağım program yapımını iyi bilirim. İzin verin de kardeşime yaptığı işlerle ilgili bir-iki fikir vereyim ha?

– Habertürk’ten başlayarak 15 yıla yakın bir zamandır neredeyse kesintisiz ekranlarda program sundum, hepsi de gazetemin bilgisi dahilinde. Köşe yazarlığı yapıp TV’de program sunmak suç da benim mi haberim yok?

OKU ➤  Eda Erol ve Alişan'ın aileleri tanıştı

Cengiz Semercioğlu’ndan Esra Erol’a; O beni hala TV eleştirmeni sanıyor

Not: Bu arada Esra Erol’a popüler kültür üzerine kalem oynattığımı sakın söylemeyin, o beni hâlâ TV eleştirmeni sanıyor…

Cengiz Semercioğlu’nun yazısını BURADAN okuyabilirsiniz. 

Cengiz Semercioğlu’ndan Esra Erol’a! O beni hala TV eleştirmeni sanıyor… Esra Erol kimdir? Esra Erol Özbir (d. 12 Mayıs 1982, İstanbul), Türk sunucu ve televizyon programcısı… 12 Mayıs 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi Sinoplu, babası göçmendir. Polis olan babanın 5 kız çocuğundan ortancasıdır. Kardeşleri Pervin, Filiz, Eda ve Bihter’dir.[1] Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesinden mezun oldu. Altın kelebek en iyi kadın sunucu ödülünü almıştır.
Cengiz Semercioğlu’ndan Esra Erol’a; O beni hala TV eleştirmeni sanıyor… Annesi Sinoplu, babası göçmendir. Polis olan babanın 5 kız çocuğundan ortancasıdır. Kardeşleri Pervin, Filiz, Eda ve Bihter’dir.[1] Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesinden mezun oldu. Altın kelebek en iyi kadın sunucu ödülünü almıştır.

Cengiz Semercioğlu’ndan Esra Erol’a; O beni hala TV eleştirmeni sanıyor… Açık Öğretim Fakültesinden mezun oldu. Altın kelebek en iyi kadın sunucu ödülünü almıştır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın