PAYLAŞ

Cem Yılmaz duyurdu! Ünlü oyuncu da ‘Arif V 216’da… Cem Yılmaz duyurdu! Mert Fırat da ‘Arif V 216’da! Komedyen Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından ‘Arif V 216’ filminin kadrosuna oyuncu Mert Fırat’ın da katıldığını duyurdu.

‘Arif V 216’ filmi için çalışmalarını sürdüren Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından da film ekibine katılan yeni isimlerin duyurusunu yapıyor.

Ünlü komedyenin ekibe kattığı son isim Mustafa Sandal’dan sonra Mert Fırat oldu.

Ünlü komedyenin ekibe kattığı son isim Mustafa Sandal’dan sonra Mert Fırat oldu.

Cem Yılmaz gönlünü Fi’de rol alan Merve Çağıran’a mı kaptırdı?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ve Merve Çağıran arasında yakınlaşma olduğu iddia edildi.

İddiaya göre Cem Yılmaz, konuk oyuncu olarak kamera karşısına geçtiği “Fi” dizisinin setinde genç oyuncu Merve Çağıran ile yakınlaştı.

İkilinin Çarşamba akşamı verilen bir partide oldukça samimi olduğu konuşuluyor.

Ünlü komedyenin bu partiden sonra genç oyuncuyu sosyal medyadan takibe aldığı söylenirken, Çağıran’ın ertesi gün kendi sosyal medya hesabından “Aşk sana çok günaydın” notuyla kendi fotoğrafını paylaşması ise bu aşk iddialarını alevlendirdi.

Cem Yılmaz Fi’ye konuk oyuncu olarak katılacak

Ozan Güven’in yakın dostu Cem Yılmaz, ilerleyen günlerde, Güven’in başrolünü üstlendiği ‘Fi’ye konuk oyuncu olarak katılacak!

Cem Yılmaz, yakın dostu ve filmlerinin değişmez yüzü Ozan Güven’e yeni dizisi “Fi”de de tam destek verdi.

Ünlü komedyen, Puhutv’de yayınlanan, Güven’in tutkulu, başarılı, kendini aşka adayan Psikiyatrist Can Manay’ı canlandırdığı diziye konuk oyuncu olarak katıldı. Yılmaz dizinin iki bölümünde izleyici karşısına çıkacak.

OKU ➤  'Karanlığın Elli Tonu' 14 Şubat'ta rekor kırdı

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın