PAYLAŞ

Celal Baba, Kudret’i diri diri gömüyor… Pazartesi günlerinin reyting rekorları kıran dizisi ‘İçerde‘nin 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Celal Baba en büyük düşmanı Kudret’i tabuta koyuyor ve diri diri toprağa gömüyor.

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi ‘içerde’nin 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. ‘Ceset’ lakaplı Kudret Sönmez, Celal Baba tarafından diri diri toprağa gömülüyor.

FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

“GÖMDÜM SENİ KUDRET”

Celal Baba, Kudret’i diri diri gömüyor… Celal Baba en büyük düşmanlarından Kudret’i yakalıyor ve bir tabutun içine canlı olarak koyuyor. Celal Baba “ceset ceset diye dolanıyordun etrafta sonunda seni gömdüm” diyerek Kudret’i diri diri gömüyor.

Celal Baba en büyük düşmanlarından Kudret’i yakalıyor ve bir tabutun içine canlı olarak koyuyor. Celal Baba “ceset ceset diye dolanıyordun etrafta sonunda seni gömdüm” diyerek Kudret’i diri diri gömüyor.

‘İÇERDE’NİN YENİ BÖLÜMÜ BU AKŞAM

‘İçerde’nin yeni bölümü bu akşam saat 20.00’da Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak.

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Celal Baba, Kudret’i diri diri gömüyor… “İçerde”nin 25. bölümünde; Sarp ve Celal’in oyunu Kudret’in beklenmedik hareketiyle gerçek olmuştur. Tahsin gerçekten ölmüştür. Kudret’in elindeki video kaydı polisin eline geçtiği an Sarp ve Celal hapse girmekten kurtulamayacaklardır. Mert hastaneye Şevko’nun ifadesini almaya gider ve ondan aldığı bilgiyle Tahsin’i öldüren tetikçilerin peşine düşer. Kudret eskiden kalan bir hesabı kapatmaya gelmiştir. Celal ile mezarlıkta buluşurlar. Geçmişteki ortak acıları onları aynı mezarın başına getirmiştir. İçlerinden biri ölmeden bu düşmanlık bitmeyecektir.

 

OKU ➤  Gigi Hadid Hüsnü Çoban'ın kızı çıktı!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın