PAYLAŞ

Anne dizisinin başrol oyuncusu Cansu Dere, dizinin bu sezon sona ereceğini açıkladı.

Star TV’de yayınlanan “Anne” dizisinin başrol oyuncusu Cansu Dere, dizinin bu sezon sona ereceğini açıkladı. Önceki gün Bebek sahilde öğle yemeği sonrası objektife takılan Dere, ”Dizi çok iyi gidiyor ama iyi gidiyor olmasına rağmen dizi bu sezon bitiyor. Çocuk oyuncu Beren Gökyıldız, gerçekten dizide harikalar yaratıyor, ben onu çocuk olarak görmüyorum. Çok başarılı bir performans sergiliyor. Ben dizi için özel bir eğitim almadım. Dizi bu sezon bitiyor. Bana sinema projeleri geliyor belki iyi bir proje gelirse yazın sinema filmi çekerim” dedi.

DİZİNİN KONUSU NEDİR?

Acımasız bir üvey anne ve sevgilisi aynı evde birlikte yaşamaktadırlar. Kızına aşırı bir şiddet uygulayan anne kızını okula dahi morluklar içerisinde göndermektedir. Dizide anne ve kızının dram dolu hikayesini izleyeceksiniz.

Annesi tarafından suistimal edilen bir kız çocuğunun daha sonra kaçırılmasıyla evlat edinmeye çalışan bir öğretmenin hikayesini konu alıyor.

Melek, kendi küçük dünyasında her an mutluluk bulan ve hayallerle yaşayan küçük bir kız çocuğudur. Geçici bir süre Melek’in okulunda öğretmenliğe başlayan Zeynep ile yolları kesişir. Şule için kızı Melek adeta yüktür ona. Sevgilisi Cengiz’e olan tutkusu yüzünden, onun kızı Melek’e yaptığı eziyetlere ses çıkarmaz. Bu durum Zeynep öğretmen tarafından dikkatlerden kaçmaz. Zeynep öğretmen geçici süre başladığı okuldaki bir öğretmenle Melek’in bu durumunu takip etmek ister. Cengiz ile Şule için zor anlar kapıyı çalacaktır.
Diğer yandan İstanbul’dan gelen düğün davetiyesi Zeynep’i fena halde gerecektir. Zeynep’in yeniden ailesiyle ilgili alacağı karar ilişkilerini gözden geçirmelerine neden olur. Melek’e çoğu zaman sokaklar evden daha güvenli olur. Ancak tavşanıyla bir akşam vakti gezdiği gün başına geleceklerden haberi dahi yoktur.

OKU ➤  Haftasonu planınızı buna göre yapın!

Üniversiteye yapmış olduğu başvuru sonucu olumlu yanıt alan Zeynep, artık ideallerindeki işi yapacaktır. Fakat planlardan değil başa geleceklerden ibaret bir hayatın olduğunu anlayacaktır. Talihsiz bir olayla gece yarısı yolları ve hayatları kesişen Zeynep öğretmen ile Melek, dönüşü asla olmayacak bir yola baş koyarlar. Tehlikeli bu macerada sonunun ne olacağını bilmeyen ikili başlarına neler geleceğinden haberdar değildir.

Cansu Dere (Zeynep Güneş) Kimdir?

Dizide Zeynep karakterine hayat verecek olan Cansu Dere koruyucu anne rolünde yer alacaktır. Tuğçe’nin öğretmeni olan Zeynep onun suistimal edildiğini fark edince onu kaçırır. Zeynep, Melek’i kaçırdıktan sonra koruyucu annelik yapar.
Cansu Dere, 14 Ekim 1980 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Mankenlik yaparak kariyerine başlangıç yapan Cansu Dere, oyuncu olarak devam etmektedir. 2004 yılında ilk oyunculuk kariyerine Metro Palas dizisinde yer alarak başlangıç yaptı. Kariyerinde bir çok dizi ve filmde rol alan başarılı oyuncu Ezel dizisi ile büyük çıkış yakaladı. Son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol aldıktan sonra uzun bir süre ekranlarda görülmedi.

Beren Gökyıldız (Melek Akçay) Kimdir?

Tuğçe dizide zalim bir annenin yaşattıklarından sonra Zeynep öğretmeni tarafından kaçırılarak kurtulacaktır.
İstanbul doğumlu Gökyıldız 29 Eylül 2009 tarihinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşta oyuncu olan Gökyıldız ilk kez Kocamın Ailesi dizisinde rol aldı. Ekranlarda çok sevilen Gökyıldız bu aralar Güldüy Güldüy Show Çocuk ekibinde yer almaktadır.

OKU ➤  İzel'den Olay Çıkaracak İddialar! 6 Yıldır...

Vahide Gördüm Perçin (Gönül Aslan) Kimdir?

Dizide Zeynep karakterin annesini canlandıracaktır.
İzmir’in Karşıya semtinde 13 Haziran 1965 yılında dünyaya gelen usta oyuncu İzmir 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünü bitirdi. İlk dizi hayatına Bir İstanbul Masalı adlı dizide başlayan başarılı oyuncu Suzan Kozan rolünü canlandırdı. Adını Feriha Koydum dizisinde başrol oyuncusu olarak Zehra Yılmaz karakterine hayat veren Vahide Gördüm büyük kitlelere ulaştı. Daha sonra Hürrem Sultan rolü için Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan usta oyuncu ekranların beğeni kaynağı oldu.

Can Nergis (Ali Arhan) Kimdir?

Dizide Ali ile Zeynep’in yolu kesişecektir.
İstanbul doğumlu Nergis 27 Mayıs 1985 senesinde dünyaya gelmiştir. Kariyerine modellik yaparak başlayan Nergis daha sonra oyunculuğa yönelmiştir. Yurt dışında modellik kariyerini yarıda bırakıp Türkiye’ye döndüğünde Burada Her şeye Rağmen adlı dizide ilk kez oyunculuğa adım attı. Başarılı oyuncu daha sonra Dila Hanım, Paşa Gönlüm, Maral ve Arka Sokaklar gibi ses getiren dizilerde rol aldı.

Gonca Vuslateri (Şule Akçay) Kimdir?

Gonca Vuslateri dizide sevgilisi ile yaşayan zalim bir anneyi canlandıracaktır. Ayrıca pavyonda çalışmak zorunda kalacaktır.
Bursa doğumlu oyuncu 2 Eylül 1986 yılında dünyaya gelmiştir. İlkokul 3. sınıftan itibaren oyunculuk eğitimi alan Vuslateri liseden mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde eğitim almıştır.İlk oyunculuk kariyerine Ruhsar adlı dizide başlayan güzel oyuncu Küçük Sırlar dizisinde Ceyla karakteriyle adını geniş kitlelere duyurdu. Daha sonra Yalan Dünya dizisinde Vasfiye Teyze karakteriyle adını zirveye taşıdı.

OKU ➤  Survivor Şampiyonu Ogeday annesine verdiği sözü tuttu

Gülenay Kalkan (Cahide Güneş) Kimdir?

Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu 26 Nisan 1959 Ankara doğumludur. Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Kariyerine tiyatro oyunculuğu ile başlayan usta oyuncu ilk dizi oyunculuğu deneyimini 2005 yılında Gümüş dizisinde yaşadı. Kariyeri boyunca sinema ve dizilerde rol alan başarılı oyuncu Bugünün Saraylısı dizisiyle ün kazandı.

Berkay Ateş (Cengiz Yıldız) Kimdir?

Dizide ki zalim annenin sevgilisini canlandıracaktır.
19 Şubat 1987 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Kariyeri boyunca bir çok tiyatro oyununda yer alan Ateş tiyatroya kendini adamıştır.

Ahsen Eroğlu (Duru Güneş) Kimdir?

Genç oyuncu 26 Mayıs 1993 senesinde Tekirdağ Çorlu’da dünyaya gelmiştir. Ege Ünivesitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu öğrencisidir. Kısa süreli oyunculuk eğitimi aldıktan sonra reklam oyunculuğu yapmaya başladı. Bir Modern Habil Kabil adlı dizi ile oyunculuk kariyerine adım attı. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisiyle ekranlarda tanındı.

Alize Gördüm (Gamze Güneş) Kimdir?

1994 Ankara doğumlu genç oyuncu Vahide ile Altan Gördüm’ün kızıdır. Ancak Vahide ile Altan Gördüm boşandıkları için Vahide eski soyadını almıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın