PAYLAŞ

Caner Toygar evlendi

2000’li yılların başında katıldığı programda Tülin Koca ile yaşadığı aşkla adını duyuran Caner Toygar nikah masasına oturdu.

14 yıl önce ‘Gelinim Olur Musun’ programıyla tanınan Caner Toygar, evlilik programında tanıştığı Berke ile nikah masasına oturdu.

Bir süredir katıldığı programda taliplerini arayan Caner, geçtiğimiz aylarda Kabe ziyaretine gitti. Rüyasında Berke ile evlendiğini gören Caner, Türkiye’ye döndüğünde kararını milyonlarla paylaştı.

Caner ve Berke çifti dün canlı yayında yapılan nikah töreniyle evlendi.

Gözyaşlarını tutamayan Caner, çok zor ünler geçirdiği ekmek alacak parasının olmadığı zamanları hatırladığını fakat sonunda aradığı mutluluğu bulduğunu söyledi.

Caner Toygar kimdir?

1 Ocak 1980 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Caner Toygar, lise tahsilinin ardından eğitimine devam etmedi. 2013 yılında evlilik programına katılan Caner, Tülin Koca ile yaşadığı aşk ile Türkiye gündemine oturdu ve kısa sürede isminden sıkça söz ettiren kişi haline geldi.

Evlilik programının ardından Tülin ile yaşadığı ilişkiyi katıldığı gündüz kuşağı programında anlatan Caner, burada telefona bağlanan Tülin’e sinirlenerek başında bardak kırmış, bu görüntüleriyle ülke gündemine damgasını vurmuştu.

2009 yılında müzik konusunda da atılım yapmış ve “Naber Fıstık” isimli albümü çıkarmıştır.

Evlilik programının ardından bir süre oyunculuk için çabalayan ardından Ataşehir’de köfteci dükkanı açan Caner, bu alanda ilerleyemeyince, ekranlara çıkış nedeni olan evlendirme konseptini kullanarak arkadaşlık sitesi açmıştır.

FİLMLERİ VE DİZİLERİ

2016- LANETLİ ANAHTAR (Cinci)
2009- ÇİÇEKCİ KIZ (Bar Koruması)
2005- KAYNANA SEMRA (Caner)

OKU ➤  Murat Başoğlu Günler Sonra İlk Kez Konuştu, Gözyaşlarına Boğuldu

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın