PAYLAŞ

‘Gelinim Olur Musun’ programında Caner-Tülin aşkıyla bir zamanlar gündemden düşmeyen damat adayı, aradığı eşi Esra Erol’da buldu.

‘Gelinim Olur Musun’ programında Caner-Tülin aşkıyla bir zamanlar gündemden düşmeyen damat adayı, aradığı eşi Esra Erol’da buldu. Caner yarın gelin adayı Berke ile evlenecek.

‘Gelinim Olur Musun’ programında kafasıyla bardak kırarak akıllara kazınan damat adayı Caner, Esra Erol’un evlilik programı ile yeniden ekranlara döndü. Caner, aradığı aşkı yıllar sonra buldu. Ünlü damat adayı yarın Berke ile canlı yayında imza atacak.

DÜN KINALARI YAPILMIŞTI

Caner ve Berke çiftinin dün kınası yapıldı. Evlenme programı severler ekran başına kitlendi. Yarın canlı yayında yapılacak düğün ile çift dünya evine girecek.

KABE’DE RÜYAYA YATIP ONU GÖRMÜŞTÜ

Damat adayı Caner, Kabe ziyaretine gitmiş ve orada rüyaya yattığını kendisinin Berke ile evlendiğini görmüştü. Caner’in rüyası çıktı.

CANER TOYGAR KİMDİR?

1 Ocak 1980 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Caner Toygar, lise tahsilinin ardından eğitimine devam etmedi. 2013 yılında evlilik programına katılan Caner, Tülin Koca ile yaşadığı aşk ile Türkiye gündemine oturdu ve kısa sürede isminden sıkça söz ettiren kişi haline geldi.

Evlilik programının ardından Tülin ile yaşadığı ilişkiyi katıldığı gündüz kuşağı programında anlatan Caner, burada telefona bağlanan Tülin’e sinirlenerek başında bardak kırmış, bu görüntüleriyle ülke gündemine damgasını vurmuştu.

2009 yılında müzik konusunda da atılım yapmış ve “Naber Fıstık” isimli albümü çıkarmıştır.

OKU ➤  İşte Erdoğan Ailesi'nin Arda ve Aslıhan'a hediyesi

Evlilik programının ardından bir süre oyunculuk için çabalayan ardından Ataşehir’de köfteci dükkanı açan Caner, bu alanda ilerleyemeyince, ekranlara çıkış nedeni olan evlendirme konseptini kullanarak arkadaşlık sitesi açmıştır.

BERKE KİMDİR?

Berke, 1982 yılında dünyaya gözlerini açtı. Yurt dışı eğitimini alan gelin adayı, Anaokulu öğretmenliği yapmaktadır. Muğla Datça’da ikamet eden Berke, daha önce hiç evlenmedi. Programa katıldığı ilk gün ailesine çok önem verdiğini dile getirdi. Karşısında insana hemen güvenen bir yapıya sahip olduğunu ifade eden Berke, kendisi gibi sakin bir damat adayı istediğini söylemişti.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın