PAYLAŞ

Asena Atalay ile evli olduğu ve boşandığı dönemde Fenerbahçe’nin futbolcusu olan, şu günlerde ise transfer olduğu Beşiktaş’tan sakatlığı yüzünden ayrı günler yaşayan Caner Erkin, geçtiğimiz ay Roma’da oyuncu Şükran Ovalı ile evlendi.

Eski eş Asena Atalay kıskançlık krizine mi girdi de Caner Erkin‘i bu nikahın ardından icraya verdi. 120 bin lira yoksulluk nafakasının kendisine ödenemediğini söyledi. Caner Erkin ise, “Ben bu paraları ona fazlasıyla verdim, elden, bankadan” dese de resmi dairede resmi kanıtlar geçtiği için bu parayı faiziyle birlikte eski eşine yeniden ödedi.

Caner Erkin yeni eşi Şükran Ovalı ile Akmerkez‘de alışveriş yaparken görüntülendi. Onları gören gazetecilerin, “Eski eşiniz Asena Erkin’in size 120 bin TL’lik nafakayı ödemediğiniz iddiasıyla açtığı dava sonuçlandı” sözleri üzerine futbolcu, “Asena Erkin değil, Atalay derseniz sevinirim. Biz boşandık, o artık eski eşim” diyerek uyarıda bulundu.

Caner Erkin bu alışveriş turu sırasında yeni eşini hediyeye boğdu. Bir bakıma yaşanan bu tatsız olayı hem kendisi hem eşi unutsun diye.

E, para var huzur var!

OKU ➤  Asena Atalay bu kez oğlunun nafaka davası için adliyede

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın