PAYLAŞ

Caner Erkin patladı! Mehmet Sarışın yazdı

Beşiktaşlı milli futbolcu Caner Erkin, bilindiği gibi Asena Atalay ile uzun bir evlilik süreci yaşadı. Çınar isimli Allah sağlık versin, bir de çocukları oldu. Bu evliliğin son dönemlerinde, magazin ve spor dünyası, Caner’in eşiyle ilgili sansasyonel haberlerle sallanıp, durdu. Şarkıcı Berkay’ın da Akmerkez’de yaşanan bir olayla adının karıştığı bu haberler, yazılı ve görsel basında yer alırken, Caner Erkin hep suskun kaldı. Her kafadan bir ses yükseliyordu:
– Bu nasıl adam ya, niye bir şey yapmıyor, susuyor!

Caner hep susuyordu!

O dönem Fenerbahçe’de oynuyordu Caner. Sanki ağzına kilit vurulmuştu. Fenerbahçeli taraftarlar, sevdikleri futbolcuya zarar gelmemesi için ellerinden geldikçe susuyorlar ama zaman zaman da patlıyorlardı!

– Caner neden boşamıyor bu kadını diye!

Sonunda beklenen oldu, Caner Erkin ile Asena Atalay boşandı. Caner ‘oh’ dedi. En çok taraftarlar sevindi!

Şükran Ovalı ile evlendi!

Caner Erkin, kısa bir süre sonra oyuncu Şükran Ovalı ile birlikte olmaya başladı ve evlendi.
Çınar’ın velayeti boşanırken anneye verilmişti. Caner üzerine düşen tüm babalık vecibelerini yerini getirdi ve getiriyor. Bunu çok iyi biliyoruz. Ama, Asena Atalay, eski eşi Şükran Ovalı ile şaaşalı bir şekilde evlenince ve kendisinin pubucu dama atılınca, sanıyoruz ki, kıskançlık krizlerine ve triplere girdi. Gitti Caner’i icraya verdi. Sebep;
– Nafakaları ödemedi.

Oysa dünya alem biliyordu ki, zaten varlıklı bir futbolcu olan Caner Erkin, oğlu için her şeyi yapardı ve hatta eski eşine öyle güvenmişti ki, Çınar’ın velayetini dahi anneye vermişti.
Ama Caner’in bu iyi niyetini Asena Atalay sanki kötü kullandı. Gitti, icra takibi başlattı. Caner itiraz etti ama fazla direnmedi ve Asena Atalay’ın istediği meblağı yeniden ödedi.

OKU ➤  Beren Saat, yeni dizisiyle ekranlara geri dönüyor

Caner Erkin bu gece yarısı patladı!

Bir sakatlık dönemi geçiren ve siyah-beyaz formasına kavuşmayı dört gözle bekleyen Caner Erkin, artık eski eşinin kendisine yönelttiği bu saldırılara seyirci kalmadı ve instagram’da patladı ve büyük taarruza geçti.

Caner Erkin geç saatlerde eski eşi Asena Atalay hakkında İnstagram hesabı üzerinden çok sert bir cevap mesajı yayınladı. Caner mesajında, Asena Atalay’ın evlilik birliği sırasında 3. kişilerle birlikte olduğu halde oğlunun zarar görmemesi için hukuki haklarını kullanmadığını belirtti ve “Üzülerek ifade ediyorum ki oğlum Çınar, akıl sağlığından yoksun, kendi menfaat ve çıkarlarını ön planda tutan ve bunun için sınır tanımayan, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip” dedi.

İcra takibi süreci!

Evet, Asena Atalay, Caner Erkin’e yönelik toplam 451 bin 151 TL’lik icra takibi başlatınca ipler iyice koptu. Asena Atalay’ın çocukları Çınar’ın ‘ulaşım masrafı için 36 bin, müzik eğitimi için 24 bin’ lira gibi istek listesiyle dikkat çeken icra listesine Caner’in itiraz hakkı bulunuyordu. Caner Erkin itirazı kabul edilmeyince parayı ödedi ve dün gece geç saatlerde İnstagram hesabından zehir zemberek bir açıklama yayınladı.

Açıklamasında Asena Erkin’in evlilik birliği sırasında 3. kişilerle birlikte olduğu halde çocuklarının zarar görmemesi için hukuki hakkını kullanmadığını belirten Caner Erkin, “Ama gördüm ki benim oğlumu zedelememek adına yaptığım ne varsa, üzerini örttüklerim ne varsa onları ortaya çıkarmak için elinden gelen yapan bir şahıs ve aileyle karşı karşıyayım” yazdı.

Caner açıklamasının son kısmında Asena Erkin’in ‘akıl sağlığından yoksun’ ve ‘menfaat ve çıkarları için sınır tanımayan’ biri olduğunu da iddia ederek çocuğunun vekaletini almak için her türlü hukuki çabayı göstereceğini de belirtti.

OKU ➤  Gerilim Artıyor! Formu Bile İmzalamadı

İşte Caner Erkin’in o zehir zemberek açıklaması;

“Bugün basından Asena Atalay’ın hakkımda oğlum Çınar’ın masraflarını ödemediğim gerekçesiyle icra takibi yaptığını öğrendim. Bu tamamen yalandır.

Öncelikle her zaman olduğu gibi bundan sonra da oğlumun giderlerini sorumluluk bilincinde olan bir baba olarak sonuna kadar karşılayacağımın bilinmesini isterim.

Öte yandan şu gerçeklerin de bilinmesini istiyorum. Bu güne kadar susmamın tek sebebi oğlumdu. Sizin de bildiğiniz üzere evlilik birliği sürecinde 3. kişilerle birlikte olan Asena Atalay’a karşı boşanma aşamasında hiç bir hukuki hakkımı kullanmadım. Maneviyatımı oğlumun zarar görmemesi için hiçe saydım.. Hatta sahip olduğum her şeyi kendisine ve ailesine vererek tamamen kurtulmayı amaçladım. Ama gördüm ki benim oğlumu zedelememek adına yaptığım ne varsa, üzerini örttüklerim ne varsa onları ortaya çıkarmak için elinden gelen yapan bir şahıs ve aileyle karşı karşıyayım.

Üzülerek ifade ediyorum ki oğlum Çınar, akıl sağlığından yoksun, kendi menfaat ve çıkarlarını ön planda tutan ve bunun için sınır tanımayan, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip. Ben oğlumun sağlıklı bir ortamda ve ailede, benimle birlikte büyümesi için her türlü çabayı göstereceğimi ve yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek istiyorum.

Her şeye sıfırdan başladığım ve mutlu olduğum şu günlerde buna gölge düşürme çabasının takdirini de sizlere bırakıyorum.”

Son söz: Sonuna kadar seni destekliyorum Caner. Kanarya Caner, Kartal Caner ve belki de Aslan Caner…

Sana da bu yakışırdı zaten!

CANER’İN AÇIKLAMASINA GELEN YORUMLAR!

 • korkmazsinan1903@canererkin yalandır kelimesini boşuna kullanmissin fişek sana inancımız tam zaten için rahat ol sun
 • dogukanefe25Uzme kendini.fisek
 • selmas82👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
 • olcay_bncSen herşeyin en iyisini hakediyorsun çok mutlu ol inşallah @canererkin
 • ercucimen@ozgeozkaplan budur be adam gibi adam👑👏🏻👏🏻
 • didem3okHelal olsun sana al oğlunu yanına 5 kuruşsuz kalsın
 • burccuusuSen o dengesiz cirkef kadini nerden buldum ya 🙂@canererkin
 • aylinnil01Haklısın senin yerinde başka bir erkek olsa şarkıcı berkayla samimi görüntüsü olan karısına haddini bildirir en ağır yatırımlarda bulunurdu..sen çok sabirlisin
 • goksavunSonuna kadar destek! Yanındayız #besiktas
 • alimertaliBravo size 👏🏻
 • gurkandahakKadın erkeği rezil de eder vezir de. o kadın rezil eden tiptendi. Sen şuan vezirsin Caner, böyle açıklamalara da ihtiyaç yok insanlar sana inanıyor. Beşiktaş’a çok yakıştın, Beşiktaş da sana.
 • dcumixSeninleyiz Fişek sonuna kadar.. Sıfırdan, başladığın bu yolda seninleyiz… #Beşiktaş
 • hakercanOğlun ve sana zarar gelmeden kavuşmanızı dilerim.
 • janti_86Çok güzel yazmış . Arada çocuk var en doğrusu bu zaten . İlk boşanmayi dsundugunde keşke alsyadn chicariyotu da yanına . Güzel bi geleceği olsn çocuğun inş.
 • merwegoksuKaraktersizlik!!! Allah yardımcınız olsun 🙏
 • pamukulucAdam gibi adamsın seni bilen biliyo allah yardimvin olsun abim🙏
 • muhammedaksryAdamsin Caner erkin Allah gönlüne göre versin insAllah
 • cicekdagoykuberkayla olan video ve londradaki el ele fotoğrafları hatta direk dansi videosunu hakime göstersen direk Çınarı sana verir zaten. Mutlu ol erkin hak ediyorsun:) pis işleri için oğlunu kullanan o ahlaksiz kadindan oğlunu kurtar..
 • av.mehmetugurluSeni ayıpladık önceleri toplum olarak ama bu duruşun ardında vicdanlı ve sorumlu bir baba duruşu varmış. Velayetin kaldırılmasıda dahil her türlü hukuki yolu kullanmalısın bence. Sen kendini yücelttin o ise küçük düşürdü.
OKU ➤  Kıyafetlerin hikayesine yolculuk ediyoruz

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın