PAYLAŞ

Caner Erkin bu defa eski kayınpedere yüklendi. Caner Erkin eski kayınpederini savcılığa şikayet etti. Asena Atalay’dan boşandıktan sonra oyuncu Şükran Ovalı ile evlenen ama eski eşiyle yaşadığı sorunlardan bir türlü kurtulamayan Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, eski eşi Asena Atalay’ın babası Oktay Atalay’ı, kendi imzasını taklit edip maddi zarara uğrattığı gerekçesiyle savcılığa şikayet etti.

Erkin’in avukatı Deniz Ketenci tarafından savcılığa verilen suç duyurusunda Oktay Atalay ve Asena Atalay’ın kardeşi Alican Atalay’ın “Hırsızlık”, “Resmi belgede sahtecilik” ve “Dolandırıcılık” suçlarından haklarında dava açılarak cezalandırılması talep edildi.

Hürriyet’teki habere göre, dilekçede, Caner Erkin’in çalınan çeklerinden Oktay Atalay tarafından sahte olarak düzenlendiği, Erkin’in imzası taklit edilerek 60 bin TL zarara uğratıldığı ve söz konusu kişilerin haksız kazanç sağladığı belirtildi.

Caner Erkin ile Asena Atalay olaylı evliliklerini geçtiğimiz yıl bitirmişti.

Asena Atalay’ın ‘tedbir’ talebi reddedildiAnlaşmalı olarak boşanan Caner Erkin ve Asena Atalay arasında sular durulmuyor. Erkin, boşanma sonrası farklı sebeplerle mahkemelik olduğu Atalay hakkında sessizliğini bir kez daha bozdu. Ünlü futbolcu bu kez avukatı aracılığıyla konuştu.

ASENA Atalay, eski eşi Caner Erkin’e oğulları Çınar’ın eğitim, sağlık ve tatil giderlerini karşılamadığı iddiasıyla 461 bin TL’lik icra takibi başlatmıştı. Atalay, bu davanın yankıları sürerken, Erkin’in evlilik birliği içinde edindiği malların paylaşımı için bir kez daha mahkemeye başvurdu. Ayrıca eski eşinin tüm mal varlığına tedbir konulmasını talep etti.

OKU ➤  Survivor Merve'nin Mutlu Günü

Davaların Atalay’ın lehine sonuçlandığı yönündeki haberler karşısında bu kez Caner Erkin avukatı aracılığıyla suskunluğunu bozdu.

Erkin’in avukatı Emrah Pamuk şunları söyledi:

“7 Nisan’daki duruşma sonrasında Asena Atalay’ın sanki Caner Erkin aleyhine açmış olduğu tüm davalarda haklı göründüğü ve davaları kazandığı şeklinde haberler çıkmıştır. Söz konusu dava henüz sonuçlanmadığı gibi Asena Atalay’ın Caner Erkin’in BJK kulübündeki ve bankalardaki alacaklarına tedbir uygulanması talebi reddedilmiştir. Bir diğer konu Asena Atalay’ın oturduğu evden çıkartılması. Bu, Caner Erkin’in kiraları ödemediği için evden tahliye ediliyormuş gibi basında yer almıştır. Ancak Caner Erkin, mecbur olmamasına rağmen tüm kiralarını ödemiştir. Kira sözleşmesinin bitmesinden dolayı mal sahibi tahliye işlemlerini başlatmıştır.”

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın