PAYLAŞ

Sosyal medya kontrol edilemez bir alana dönüştü. Dün nişanlanan Alişan ve Eda Erol çiftinin nişan fotoğrafının altına bir takipçileri hakaret içerikli yorum yazdı. Yorumu okuyan Alişan’ın yakın dostu Çağla Şıkel, tam anlamıyla çılgına döndü. Ünlü manken, “İğrençsiniz” yazan şahsa, “O sizin iğrençliğiniz. Gidin içinizdeki pisliği kusup temizlenin” diye karşılık verdi.

Alişan ve bir süredir beraberlik yaşadığı Eda Erol, dün akşam Tarabya’da sade bir törenle nişanlandı.

ÇAĞLA ŞIKEL: “BİR ÖMÜR BOYU MUTLU OLUN”

Alişan’ın yakın arkadaşı ünlü manken Çağla Şıkel, nişan töreninde çektiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Şıkel paylaşımın altına ‘Can yoldaşım benim dostum, arkadaşım, kardeşim, partnerim, gudum… Bir ömür dünyalar güzeli Eda’mızla mutlu olmanı yürekten diliyorum… Seni değil artık ‘Sizi çok seviyorum’ diyeceğim. Çünkü siz artık birsiniz. Hep mutlu olun ve hep bugünkü gibi bakın birbirinize” yazdı. Alişan’ın paylaştığı fotoğrafın altına da bin 500’ü aşkın yorum yazıldı.

“İĞRENÇSİNİZ” YORUMU ÇILDIRTTI

Bunlardan biri ise nişanlanan çifti hedef alan ve bir kadın hayran tarafından yapılan “İğrençsiniz, midem bulandı” yorumuydu. Yorumu okuyunca çılgına dönen Şıkel, söz konusu takipçiye anında cevap verdi. Alişan’ı hedef alan sosyal medya takipçisine ateş püsküren Şıkel, “O sizin iğrençliğiniz. O sizin içinizin kötülüğü. Mideniz bulandıysa bence kusun. Kusun ki biraz temizlenin” yazdı. Çok sayıda takipçi de Şıkel’e destek oldu ve hakaret içerikli yorum yapan takipçiyi eleştiren paylaşımlar yaptılar.

OKU ➤  Sosyete bu nikaha şaştı kaldı!

2017-06-30-photo-00001046

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın