PAYLAŞ

Burcu Güneş referandum rengini ima etti!

Burcu Güneş, Türkiye’nin referanduma gittiği şu günlerde verdiği röportajda yaptığı açıklamayla referandum rengini belli etti.

Başkanlık sistemi için Nisan ayında referanduma gidilecekken, herkes EVET, HAYIR diyerek görüşünü belli ediyor. Taraflar arasında sıkı rekabet yaşanırken, ünlü isimler de görüşünü belirtmekten kaçınmıyor. Burcu Güneş de verdiği röportajda bu süreci değerlendirdi ve “15 Temmuz’dan sonra yakaladığımız birlik ve beraberliği referandum sürecinde de göstermemiz gerekiyor” dedi.

İşte Akşam’a konuşan Güneş’in açıklamaları:

“BERABERLİĞİ REFERANDUM SÜRECİNDE DE SÜRDÜRMEMİZ GEREKİYOR”

“Her kişiye ve karara saygı duyuyorum. Yakaladığımız birlik ve beraberliği referandum sürecinde de sürdürmemiz gerekiyor. Toplumumuzun sosyal medya üzerinden Atatürk gibi ortak değerimizi tartışma unsuru haline dönüştürmesinden son derece rahatsızım. Ortak değerlerimiz bizi ayrıştıran değil, birleştiren unsurlardır. Bu süreçte sosyal medyadan bazı terör örgütleri de gerçek dışı paylaşımlarda bulunup toplumumuzu bölmeye, kutuplaştırmaya yönelik çalışmalar yapıyor olabilir. Dikkat etmeliyiz. Referandumda son sözü halkımız söyleyecek. Sandıktan çıkacak karara saygı duyarak, barış ve sevgi içinde yaşamaya devam etmeliyiz.”

“BU YOLCULUĞUMU HAC İLE DEVAM ETTİRECEĞİM”

Burcu Güneş, “Peki, hacca gitmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “İlk fırsatta hac görevimi de yerine getirmeyi düşünüyorum. İnşallah, bu yolculuğumu hac ile devam ettireceğim.”

OKU ➤  Hadise, Demet Akalın, İrem Derici, Gülşen’in büyük başarısı

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın