PAYLAŞ

Burak Özçivit görünce çıldıracak! Özcan Deniz eski sevgilisi Fahriye Evcen’in Instagram’dan fotoğrafını beğendi. Evcen’in sevgilisi Burak Özçivit’in bu davranış karşısında nasıl bir tavır takınacağı merak konusu oldu.

Güzel oyuncu Fahriye Evcen, 2008’de flört etmeye başladığı Özcan Deniz’den Ağustos 2012’de ayrılmış, ‘ Çalıkuşu’ dizisinde birlikte rol aldığı Burak Özçivit ile aşk yaşamaya başlamıştı.

ÖZCAN, FAHRİYE’NİN VİDEOSUNU BEĞENDİ

Geçen hafta bir marka için koleksiyon hazırlayan Fahriye Evcen, Instagram hesabında tanıtım videosunu paylaştı. Özcan Deniz de bu videoyu beğendi. Burak Özçivit’in ne söyleyeceği merak konusu oldu.

DÜĞÜN İSTANBUL’DA

Fahriye Evcen önceki akşam Burak Özivit ile Etiler’de bir lokantada yemek yedi.
Çıkışta çiftin yanına iki kadın hayranı geldi. “Sizleri çok seviyoruz, bir an önce evlenmeniz için dua ediyoruz” dedi. Burak Özçivit de “Düğünümüz İstanbul’da olacak, hazırlıklara başladık” karşılığını verdi.

BURAK ÖZÇİVİT İLE FAHRİYE EVCEN GEÇTİĞİMİZ AY ALMANYA’DA NİŞANLANMIŞTI

Burak Özçivit, Fahriye Evcen’i ailesinden istemek için Almanya’ya gitti. Rol aldıkları dizilerden izin alan çift, aile arasında düzenlenen merasimle nişan yüzüklerini taktı. Ölene Kadar’ın Selvi’si Fahriye Evcen ile Kara Sevda’ın Kemal’i Burak Özçivit evlilik yolunda ilk adımı attı.Özçivit, geçtiğimiz aralık ayında kendi doğum gününü kutladığı mekanda önünde diz çöküp evlenme teklif ettiği sevgilisini ailesinden istedi.

Kız isteme merasimi, Almanya’nın Solingen şehrinde gerçekleşti. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, Almanya’ya gidebilmek için rol aldıkları Ölene Kadar ve Kara Sevda dizilerinin setinden izin aldı. İkili, birlikte Evcen’in ailesinin yaşadığı Solingen’e uçtu. Dün akşam Evcen’i ailesinden isteyen Özçivit, aldığı olumlu yanıtla birlikte sevgilisinin parmağına nişan yüzüğünü taktı.Çift önümüzdeki yaz dizileri tatile girdiğinde evlenmeyi planlıyor.

OKU ➤  Victoria’s Secret dünyada büyümeye devam ediyor

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın