PAYLAŞ

Bülent Ersoy’un bu masada yediklerine inanamayacaksınız. Bülent Ersoy bu masada dünyayı yedi. Banu Alkan, Burcu Esmersoy ve Safiye Soyman ile şu sıralarda ‘Dünya Güzellerim’ adlı şov programının çekimleri için 7 Mayıs’ta Hindistan’a uçan Bülent Ersoy’un Türkiye’deki son gecesini Küçükçekmece’deki Coşkun Balık’ta geçirdiği ortaya çıktı. Diva’nın Coşkun balık’ta yedikleri ise şaşırttı duyanlara, ‘Dünyayı yemiş’ dedirtti. İşte Bülent Ersoy’un masasına gelen yemek mönüsü: 6 kilo kalkan balığı, 5 kiloluk ıstakoz, 1 kilo jumbo karides, 1 kilo kalamar 3 kiloluk kırlangıç balığından yapılan balık çorbası.

 

560 kilo bagaj fazlasıyla yola çıktılar

Bülent Ersoy, bu mükellef ziyafetin sabahında Banu Alkan, Burcu Esmersoy ve Safiye Soyman ile birlikte yeni programları için Hindistan’a uçtu.

Yapım ekibi, dört ünlü ismin 560 kilo bagaj fazlası için 33 bin TL ödedi.

BANU Alkan, Burcu Esmersoy, Safiye Soyman ve Bülent Ersoy, yaz sezonunda ekrana gelecek “Dünya Güzellerim” adlı gezi show programı için yola çıktı.

Dört ünlü isim önceki gün ilk durakları olacak Hindistan’a gitmek için Atatürk Havalimanı’ndaydı.

Uçağın kalkmasına 1 saat kala havalimanına giriş yapan Bülent Ersoy, yanında 40 adet bavul getirdi. Ersoy’u 15 bavulla Safiye Soyman takip etti.

Soyman’ın bavullara karışmasın diye mor renkli kurdeleler taktığı gözden kaçmadı. Banu Alkan ve Burcu Esmersoy ise yolculuğa sadece 5’er bavulla çıktı.

OKU ➤  Dizi için askeri eğitim aldılar

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın