PAYLAŞ

Bülent Ersoy ağır gelince Mumbai uçağı kalkmadı. Özel bir televizyon kanalının çekimleri için Mumbai’ye giden ünlülerin de aralarında bulunduğu kafilenin fazla bagaj ödemesi çıktı.

Üzerine bir de teknik arıza da yaşayınca uçak 45 dakika gecikmeye girdi.

Edilinen bilgiye göre, Safiye Soyman, Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy’un aralarında bulunduğu kafile, özel bir televizyon kanalının çekimleri için Hindistan’ın Mumbai kentine gitmek üzere Atatürk Havalimanı’na geldi.

THY’nin tarifeli seferiyle dün saat 19.55’te Check-in işlemlerini yaptıran kafile, fazla bagajları olduğu için THY bilet satış ofisine yönlendirildi.

7 kişilik çekim ekibi, yaklaşık 32 bin liralık fazla bagaj ücretini ödeyemeyince bir süre satış ofisinin önünde koşuşturma yaşandı.

Yaşanan sorunu yer hizmetleri memurları THY istasyon müdürlüğüne bildirdi. Kontuar memurları daha sonra uçak içindeki çekim ekibi yetkilisinden 5 bin dolar alarak bilet satış ofisine getirdi.

Sorunun çözülmesinin ardından bu kez de uçakta teknik arıza meydana geldi.

Bu iki sorun nedeniyle uçak 45 dakikalık gecikme ile Mumbai’ye havalandı.

Ek bagajlar için 32 bin TL ücret ödendi.

Burası Mumbai… Bülent Ersoy ağır gelince Mumbai uçağı kalkmadı. Özel bir televizyon kanalının çekimleri için Mumbai’ye giden ünlülerin de aralarında bulunduğu kafilenin fazla bagaj ödemesi çıktı. Ek bagajlar için 32 bin TL ücret ödendi. Mumbai, Hindistan’ın Maharaştra eyâletinin başkenti, Hindistan’ın en büyük ve Dünya’nın dokuzuncu büyük şehridir. Nüfusu 13 milyon civarındadır. Şehir, Salsette adası üzerine kurulmuştur.
OKU ➤  Hülya Koçyiğit'ten sevindiren haber

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın