PAYLAŞ

İşte Hollywood gündemi

Amerikan US dergisi, 53 yaşındaki aktörün, son günlerde Angelina Jolie uğruna terk ettiği eski eşi Jennifer Aniston’ı mesaj yağmuruna tuttuğunu ileri sürdü.

Derginin iddiasına göre her şey, Aniston’ın geçtiğimiz 11 Şubat’ta kutladığı doğum gününde başladı. Brad Pitt, 2005 yılında yollarını ayırdığı Aniston’a önce “mutlu yıllar” mesajı attı. Ama bunun da arkası geldi.

Us Weekly’nin ileri sürdüğüne göre Brad Pitt, o kutlamanın ardından da Aniston’a mesaj göndermeyi sürdürüyor.

Brad Pitt ve Jennifer Aniston, 2005 yılında boşandıktan sonra bir daha birbirleriyle hiç görüşmediler.Aniston cep telefonu numarasını da değiştirmişti bu arada. Ancak Brad Pitt, iz sürüp Aniston’ın yeni cep telefonu numarasını buldu ve işe ona doğum günü için kutlama mesajı atmakla başladı.

Pitt’e yakın bir kaynağın US Weekly dergisine anlattığına göre Pitt, bazı mesajlarında eski eşine zor zamanlar geçirdiğini anlattı. Aniston ve Pitt geçmiş hakkında mesajlaştılar.

Yine aynı derginin iddiasına göre Aniston’ın şu anda evli olduğu Justin Theroux, ikilinin arasında gerçekleşen bu mesajlaşmaya olumsuz bakmıyor. Aniston ve Pitt’in dost kalmaları onu rahatsız etmiyor.

Brad Pitt ile Jennifer Aniston, 200 yılında evlendi ve beş yıl evli kaldı. Pitt, Mr and Mrs Smith filmindeki rol arkadaşı Angelina Jolie’ye aşık olunca Aniston’dan boşandı.

Jennifer Aniston ise geçen yıl Justin Theroux ile evlendi.

OKU ➤  Ünlülerin dolu ve yağmur felaketi ile ilgili paylaşımları dikkat çekti

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın