PAYLAŞ

‘Bordo Bereliler Suriye’ 7 Nisan’da vizyona giriyor… ‘Bordo Bereliler Suriye’ filminin galası, önceki akşam Kanyon’da yapıldı.

‘Bordo Bereliler Suriye’ 7 Nisan’da vizyona giriyor… Oyuncu kadrosunda Cenk Ertan, Sedat Mert, Arda Esen, Açelya Elmas, Feyza Çıpa ve Tuğba Özay’ın da yer aldığı filmin gösterimine çok sayıda davetli katıldı. Hep birlikte basının karşısına geçen ekip, filmlerinden umutlu olduklarını söyledi.

Oyuncu kadrosunda Cenk Ertan, Sedat Mert, Arda Esen, Açelya Elmas, Feyza Çıpa ve Tuğba Özay’ın da yer aldığı filmin gösterimine çok sayıda davetli katıldı. Hep birlikte basının karşısına geçen ekip, filmlerinden umutlu olduklarını söyledi.

‘Bordo Bereliler Suriye’

Vizyon tarihi: 7 Nisan 2017
Yönetmen: Erhan Baytimur
Oyuncular: Cenk Ertan, Sedat Mert, Arda Esen devamı
Tür Epik, Dram
Ülke Türkiye

‘Bordo Bereliler Suriye’ Özet ve Detaylar

Film, 2015’in Eylül ayında geçiyor. Hakkari Dağlıca’da 16 askeri şehit eden PKK’lıların yakalanması için seferberlik başlamıştır.

Bölgeye getirilen bordo bereliler bu görevi tamamlamaya kararlıdır ve daha görevin başından ‘dön’ emri almamak için telsizlerini kapatırlar.

Yüzbaşı Mehmet ve komutasındaki ekiple işbirliği yapan bordo berelilerin hedefi Suriye’de, Türk sınır güvenliğini tehdit eden bir terör örgütünü durdurmaktır.

Ancak FETÖ olduğu ortaya çıkan örgütün başında yer alan “Çöl İmamı” lakaplı Ebu Salim’i yok etmek bir hayli zorlu olacaktır…

Yönetmenliğini Erhan Baytimur’un yaptığı, senaryosunu Coşkun Gündoğdu’nun yazdığı, filmde Cenk Ertan, Sedat Mert, Arda Esen, Açelya Elmas, Feyza Çıpa, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Kahraman Sivri, Burak Arslan, Tayfun Sav, Alper Atak, Yaşar Uzer ve Kadir Turan rol alıyor.

OKU ➤  Zara Eşkıya'ya 'Gönül Dağı' ile damga vurdu

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın