PAYLAŞ

Boran Kuzum flaşlara kızdı! Kanal D’deki ‘Vatanım Sensin’in ‘Teğmen Leon’u Boran Kuzum önceki akşam Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödül Töreni’ne katıldı.

Kanal D’deki ‘Vatanım Sensin’in ‘Teğmen Leon’u Boran Kuzum önceki akşam Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödül Töreni’ne katıldı.
Yanındaki hanımefendi için “Bana ismini sormayın, arkadaşım” dedi. Boran Kuzum’a eşlik eden kişi; meslektaşı Deniz Çom.
BORAN KUZUM KİMDİR?

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin Şehzade Mustafa’sı olarak hayatımıza giren Boran Kuzum bu rolü ile başta genç kızların olmak üzere tüm TV izleyicilerinin gönlünde taht kurdu. İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncu 23 yaşındadır. Eğitimine devam ederken rol aldığı diziler ile dikkat çeken oyuncunun özellikle peşinden koşan magazin basını özel hayatı ile ilgili net bir bilgi edememektedir. Muhteşem Yüzyıl veda yemeğine Beren Saat ile katılan oyuncunun televizyonla tanışmasını sağlayan ise yer aldığı Coca Cola reklamı olmuştur. Pek çok diziden sonra adından oldukça fazla söz ettireceğe benzeyen Vatanım Sensin ile ekranlara dönen oyuncu, canlandırdığı Leon karakteri ile dikkatleri şimdiden üzerinde toplamayı başardı.

Boran Kuzum daha önce Aşka Dokunmak, Bir Adam Yaratmak ve Analar ve Anneler dizisi ile ekranda boy göstermiştir. Muhteşem Yüzyıl Kösem’de canlandırdığı Deli İbrahim karakteriyle başarı sağlayan oyuncu bir anda genç kızların gözdesi olmayı başardı. Geniş ve başarılı bir kadro ile ekranlara dönen genç oyuncu Vatanım Sensin ile dizisi ile hayran kitlesini genişleteceğe benziyor.

OKU ➤  Eşiyle ilgili inanılmaz ithamlarda bulundu

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın