PAYLAŞ

Bodrum’da yaz sezonu açıldı

Muğla’nın Bodrum ilçesi yaz sezonunu açtı. Yerli ve yabancı turistlerin denize girmeye başladığı kentte milyon dolarlık yatlar ise koylara yanaştı.

 

MUĞLA’NIN BODRUM İLÇESİ YAZ SEZONUNU AÇTI. YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN DENİZE GİRMEYE BAŞLADIĞI KENTTE MİLYON DOLARLIK YATLAR İSE KOYLARA YANAŞTI.

 
Bodrum’da hava sıcaklığının yükselmesiyle birlikte yaz sezonu açıldı. Turizm cenneti Bodrum’a turistlerin gelmesiyle ilçede hareketlilik başladı. Rüzgar ve soğuk havanın bitmesi ile birlikte az sayıda yabancı ve yerli turist sahil kenarlarına akın etti.

Hava sıcaklığının 28 dereceye kadar ulaşmasıyla birlikte bazı vatandaşlar güneşlenmeyi tercih ederken bazıları ise sıcak havadan bunalarak denize girdi. Kumbahçe, Gümbet, Bitez sahilleri başta olmak üzere bütün sahiller yerli yabancı turistlerle doldu. Kış aylarında kapalı dükkanlar tadilatlarını bitirip kepenklerini açtı. İlçedeki hareketlilik esnafın yüzünü güldürürken, oteller şimdiden dolmaya başladı. Bodrum çarşısında ise turistler alışveriş yapmaya başladı. Sıcak havayı fırsat bilip denize giren vatandaşlar deniz sezonu açtıklarını belirterek, “Çok sıcak bir hava var denize girmek istedik. Deniz çok güzel biz yaz sezonunu açtık” dedi.

 

MUĞLA'NIN BODRUM İLÇESİ YAZ SEZONUNU AÇTI. YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN DENİZE GİRMEYE BAŞLADIĞI KENTTE MİLYON DOLARLIK YATLAR İSE KOYLARA YANAŞTI
MUĞLA’NIN BODRUM İLÇESİ YAZ SEZONUNU AÇTI. YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN DENİZE GİRMEYE BAŞLADIĞI KENTTE MİLYON DOLARLIK YATLAR İSE KOYLARA YANAŞTI

 
Sıcak havayla birlikte milyon dolarlık yatlar da deniz indi. Kumbahçe açıklarına demirleyen yatlar yaz sezonunun habercisi oldu. Birbirinden lüks ahşap ve motor yatlar sahillere yakın yerlerde demir atmaya başladı.

OKU ➤  LeMan 25. yaşını kutladı

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın