PAYLAŞ

‘Bülent güldürmek için ne yapacağını şaşırıyor’

Oyuncu Ceyda Düvenci, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ etkinlikleri kapsamında Ataşehir Palladium AVM tarafından gerçekleştirilen ‘Kendini Şımart’ adlı söyleşide sevenleriyle buluştu. Düvenci, ‘Kadın ve Mutluluk’ konulu söyleşide kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

“BİZLER SEÇİLMİŞ KİŞİLERİZ”

Söyleşi de sevenlerinden gelen soruları cevaplayan Ceyda Düvenci, özel ilgiye ihtiyacı olan çocukların ailelerin seçilmiş olduğunu belirterek, “Sizler ve ben seçilmiş kişileriz ve çocuklarımıza sevgimizi daha çok yansıtmamız gerekiyor. İstemediğimiz bir şey olduğunda ‘neden ben?’ diyoruz ama tevekkül sonrasında o olgunluğa kavuşuyorsunuz” dedi.

“BENİM İÇİN SEZGİSİZ İNSANLAR ÖZÜRLÜDÜR”

Sağlıklı ve sevgisiz insanların engelli olduğunu belirten ünlü oyuncu, “Yurtdışında engelli diye bir tabir yok. bunu bir tek biz kullanıyoruz. Bizdeki bu söylem yurtdışında fiziksel olarak ‘özel ihtiyaca sahip olan insan’ olarak adlandırılıyor. Benim için sağlıklı ama içinde sevgi olmayan insanlar özürlüdür” diye konuştu.

“SÜREKLİ AĞLIYORUM”

5,5 aylık hamile olan Düvenci, hamilelikten dolayı genelde sürekli ağladığını dile getirerek, “Çok mutlu olduğumda, Bülent eve çiçekle geldiğinde veya kötü bir şey görünce sürekli ağlıyorum. Ağlamak benim için gülmek kadar güzel bir şey. Benim ağlamalarımdan Bülent de doktorumla konuştuktan sonra rahatlamaya başladı. Şimdi güldürmek için ne yapacağını şaşırıyor” dedi.

“DOĞUM AMERİKA’DA OLACAK”

Kızı Melisa’nın yaz okulu için her yıl Amerika’ya gittikleri için doğumu da orada yapacağını belirten Ceyda Düvenci, “Melisa tedavisi ve yaz okulu için her yaz Amerika’da. Doğumda yaz aylarına denk geleceği için Melisa’yı da yalnız gönderemeyeceğim için oğlum Okan Ali’yi de Amerika’da dünyaya getireceğim ve doğumu da Türk doktorlar gerçekleştirecek” ifadelerini kullandı.

OKU ➤  ‘Evin içi futbol sahası değil’

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın