PAYLAŞ

Sarp Levendoğlu ile yaşadığı olaylı ayrılık sonrasında yeni bir ilişkiye yelken açan Birce Akalay’ın evlendiği iddia edildi.

Oyuncu Birce Akalay, ilk olarak 2011 yılında Yer Gök Aşk dizisinde birlikte kamera karşısına geçtiği Murat Ünalmış ile aşk yaşamaya başlamış, ikili dizinin sezon finalinde de nikah masasına oturmuştu. Ancak mutluluk uzun sürmedi ve çift çok geçmeden yollarını ayırdı. Ayrılığın ardından Birce Akalay ‘Küçük Ağa’ dizisiyle ekranlara döndü. Bu kez de rol arkadaşı Sarp Levendoğlu ile yeni bir aşka yelken açtı.

OCAK AYINDA BİTTİ

Kısa bir flört döneminin ardından nikah masasına oturan Akalay ve Levendoğlu, geçtiğimiz ocak ayında anlaşmalı olarak boşandı. Evliliğin bitme nedeni olarak Derya Şensoy gösterilmişti. İddialar karşısında sessizliğini koruyan Akalay, Can Tunalı ile ilişki yaşamaya başladı. Sosyal medya hesabında mutluluk pozları yayınlayan Birce Akalay’ın son paylaşımındaki detay takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Güzel oyuncunun parmağındaki alyans ‘üçüncü kez evlendi’ şeklinde yorumlandı.

birce akalay

OKU ➤  29 Nisan 2017 Cumartesi Reytingleri

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın