Bir Garip Aşk 96. Bölüm Fragmanı Yayında (26 Şubat)

Bir Garip Aşk 96. bölüm fragmanı yayına girdi. Bir Garip Aşk yeni bölümde şunlar yaşandı; Khushi, Aarav’ın gerçek anne ve babasının kim olduğunu öğrenmekte kararlı

PAYLAŞ

Bir Garip Aşk 96. bölüm fragmanı yayına girdi

Bir Garip Aşk yeni bölümde şunlar yaşandı; Khushi, Aarav’ın gerçek anne ve babasının kim olduğunu öğrenmekte kararlı.

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Bir Garip Aşk’ın 96. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde Khushi’nin kendisi ve Aarav arasında DNA testi yaptırdığını öğrenen Arnav çok öfkelidir. Aarav’ın gerçek anne ve babasının kim olduğunu öğrenmekte kararlı olan Khushi ise kılık değiştirerek gizlice onun okuluna giderek kayıt evraklarını araştırmaya başlar.

Arnav’ın söylemleri ve Aarav ile ortak yönleri Manaroma’nın benzetmeleri Khushi’nin kabuslar görmesine sebep olur. Sheetle ve Arnav arasında geçmişte neler yaşandığını öğrenmenin bir yolunu araştıran Khushi, ikiliyi çok kıskanmaktadır. Bu sırada Aarav’ı doktora götüren Sheetle’a eşlik ederek ondan bir şeyler öğrenmeyi umut eden Khushi, Aarav’ın da şeker hastası olduğunu öğrenince oldukça endişelenir. Artık Khushi’nin DNA testi yapmaktan başka çaresi kalmamıştır. Aarav, Khushi’nin şüphelendiği gibi Arnav’ın oğlu mu?

 

OKU ➤  Garson Sneijder!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın