PAYLAŞ

Beyza Şeker’in eşi Engin Hepileri ile 29 yaş mutluluğu!

Oyuncu Beyza Şeker’i, 29 yaşına bastığı doğum gününde tiyatro sanatçısı eşi Engin Hepileri, ailesi ve yakın dostları yalnız bırakmadı. Beyza Şekerci, gecenin sonunda çekilen fotoğrafı Instagram sayfasında paylaştı. Eşine olan duygularını da adeta haykıran Beyza Şekerci, fotoğrafın altına şu notu düştü:

‘Seninle tamamım’

“Evet ben 29 oldum. Yaş almanın en güzel tarafının güzel dostlar biriktirmek olduğunu bir kez daha anladım. Beni arayan ve güzel mesajlarını gönderen herkese çok teşekkür ederim. Ve tabii dün gece benim yanımda olup, güzel enerjisiyle harikalar yaratan canlarım, yol arkadaşlarım, ailem, iyikilerim… Şükürler olsun… İyi ki varsınız! Sizi çok seviyorum… Veeeee bütün yaşadıklarımın güzelliğini senin varlığın tamamlıyor. Aşkımıza ve sana çok aşığım. Sevgilim, hayat arkadaşım Engin Hepileri seninle tamamım!”

Engin Hepileri, eşinin sözlerini karşılıksız bırakmadı

“O güzel, huzur veren gülüşün bir ömür sürsün. Heyecanım, çoşkum, sevincim, aşkım, her şeyim. Varsan varım. İyi ki doğdun. ”

BEYZA ŞEKERCİ KİMDİR?

Beyza Şekerci 24 Eylül 1988, İstanbul doğumlu, Türk oyuncu. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvar Klasik Bale Bölümü mezunudur. İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nde dans etmektedir. Es-Es’teki Dilşa karakteri için de şive dersleri almıştır. 2015’in Mayıs ayında oyuncu Engin Hepileri ile evlenmiştir.

OKU ➤  Serdar Cebe Amerika'ya gönderildi!

ENGİN HEPİLERİ KİMDİR?

Engin Hepileri 3 Mart 1978, İstanbul doğumlu, Türk tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusu, tiyatro yönetmeni. Kent Oyuncuları kadrosunda yer alan oyuncu, çeşitli oyunlarda rol aldı. Ayrıca 2008 yılında Israel Horowitz’in Kuyruk oyununu yönetti. Ayrıca TRT 1 de başlayan Altın Petek adlı yarışmanın da sunuculuğunu yapmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın