PAYLAŞ
ULUDAĞ'DA SAHNE ALAN BERKAY, HAYRANLARINA UNUTULMAZ ANLAR YAŞATTI. SEVİLEN ŞARKILARINI SÖYLEDİKTEN SONRA ARABESK ŞARKILARA GEÇEN BERKAY'A SEYİRCİLER DE EŞLİK ETTİ. BERKAY YAKLAŞIK 2 SAAT SAHNEDE KALDI. (CENGİZ GÜNDÜZ/BURSA-İHA)

Genç kızların sevgilisi Berkay Uludağ’da sevenleriyle buluştu.

BERKAY YAKLAŞIK 2 SAAT SAHNEDE KALDI.

Uludağ’da sahne alan sanatçı, hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı. Sevilen şarkılarını söyledikten sonra arabesk şarkılara geçen sanatçı seyirciler de eşlik etti. Sanatçı yaklaşık 2 saat sahnede kaldı.

ULUDAĞ’DA SAHNE ALAN BERKAY, HAYRANLARINA UNUTULMAZ ANLAR YAŞATTI.

‘Yeni Albümümüz Tamamen Pop’

Mart ayında ‘Yansıma’ isimli albümle hayranlarıyla buluşacağını belirten Berkay, “Bu albüm pop tarzı şarkılardan oluşacak. Aslında herkes benden arabesk bekliyordu. Fakat öyle bir şey olmayacak. Çünkü daha önceki çalışmamız bir proje ürünüydü, keyifle yaptık ve 60 bin sattık. İyi bir rakamdı. Yeni albümümüz tamamen pop olacak. Artık benden arabesk beklemesinler” dedi.
Konser öncesi soruları cevaplayan Berkay, performansını günde 6 saat uyuyarak ve spor yaparak yakaladığını belirtti. Berkay, “Sahnede ise ekip arkadaşlarımın mutlulukları bana ayrı bir enerji ve heyecan veriyor” dedi.
2017’de baba olacağını anlatan Berkay, “Eşim Özlem 2.5 aylık hamile. Henüz bebeğimizin cinsiyeti belli değil, fakat bizim için önemli olan sağlıklı olması. Bana bu heyecanı yaşatan eşime binlerce teşekkür ediyorum” dedi.

OKU ➤  Fethiye'de Hadise ve Grup Kolpa Konseri

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın