PAYLAŞ
beren saat

Uzun zamandır sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunmayan güzel oyuncu Beren Saat doğum gününde duygusal bir paylaşım yaptı

Sosyal medyada ağır eleştirilere maruz kalan Beren Saat yaklaşık 1 buçuk sene önce sosyal medyaya ara verdiğini ve eskisi kadar aktif olmayacağını anlatan bir yazı paylaşmıştı.

O günden bugüne Beren Saat sadece 2 paylaşımda bulundu. En son paylaşımın üzerinden 4 ay geçen güzel oyuncu Instagram hesabından ilk kez kişisel bir paylaşım yaptı.

Önceki gün eşi Kenan Doğulu’nun organize ettiği sürpriz bir parti ile doğum gününü kutlayan Beren Saat duygusal bir mesaj yayınladı.

İŞTE BEREN SAAT’İN O MESAJI:

Sonsuzluk ve bir gün… Dans pistinin ortasında, Barış K bana hediye ettiği mini setini çalarken kimonomun püsküllerinin bile benden bağımsız dans ettiğini hissediyorum, etrafımdaki herkesin çoşkulu enerjisini ve hücrelerime kadar özgürce bulutlara bağlı olduğumu… Beni kollarının arasına alıp güzel dileklerde bulunan herkese bırakıyorum kendimi gözlerim kapalı, kalbinden kalbime bir ışık yolu hayal ederek dinliyorum… Telefonum güzel dilek notlarıyla; sosyal medya zamanına göre yüz bin yıldır kullanmadığım, doğumgünümde 2M olmuş İnstagram sayfam kutlama mesajlarıyla; önüm arkam sağım solum hediyelerimle dolu… Sevilmek bu sevilmek…

 beren saat

OKU ➤  Beren Saat ve Hazal Kaya ekrana birlikte dönüyor

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın