PAYLAŞ

Begüm-Adnan Şen dünya yıldızlarına konmuş oldu

Los Angeles’taki evlerinden taşınma kararı alan Begüm-Adnan Şen çifti, Jennifer Lopez ve Kris Jenner’in oturduğu Beverly Hills’ten yeni ev aldı. Şen çifti, önümüzdeki ay evlerine taşınacak.

Oğlu Süha Can’ın eğitimi için Los Angeles’ta yaşama kararı alan Begüm Şen, dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ile Kim Kardashian’ın annesi Kris Jenner’in Beverly Hills’te oturduğu yerden ev aldı.

İnşaatı bitmek üzere olan eve önümüzdeki ay taşınacak olan Begüm-Adnan Şen çifti, şu an yaşadıkları evin dört misli büyüklüğündeki malikanelerine taşınmanın heyecanı içerisindeler.

Los Angeles’ta inşaat sektörüyle ilgilenen Adnan Şen, yeni evinin hazırlıklarıyla uğraşıyor. Okulların kapanmasıyla 7 Temmuz’da Türkiye’ye gelmeyi planlayan Begüm-Adnan Şen çifti, Zorlu’daki evlerinde yaşayacak.

Şen çifti, dünyaca ünlü yıldızlara komşu olacakları evlerinde yeni bir hayata başlayacak. Türkiye’deki işleri için Adnan Şen’in İstanbul’a gelmesiyle, Begüm Şen’in babası Süha Tanık ve ağabeyi Hakan Tanık, Begüm Hanım’a yardım etmek ve Süha Can’ı okula götürüp getirmek için Amerika’ya gitti.

HT Magazin

OKU ➤  Survivor Ezgi itiraf etti

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın