PAYLAŞ

Lindsay Lohan, İstanbul’da Faruk Sabancı ile buluştu!

Müslüman olduğu söylenen Lindsay Lohan, Faruk Sabancı ile gizlice buluştu. Yemek çıkışı görüntülenen ikiliden Lohan’ın eşarp takması dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde Müslüman olduğu iddia edilen ünlü oyuncu ve foto model Lindsay Lohan, dün akşam İstinye Park’ta bulunan Zuma Restuarant’ta Faruk Sabancı’yla baş başa yemek yedi.

Uçankuş’un haberine göre, mekân çıkışında başının örtülü olduğu görülen Lohan, karşısında aniden basın mensupları belirince kısa süreli bir panik yaşayıp görüntü vermemek için yürüyüş istikametini değiştirdi. 5 milyon 800 bin takipçisi olan dünyaca ünlü yıldız Müslüman olduktan sonra Instagram fotolarının hepsini silmesi de dikkat çekti.

Lindsay Lohan Müslüman mı oldu?

Daha önce elinde Kur’an’la görüntülenen, Türkiye’ye geldiğinde başını örten Lindsay Lohan, Instagram hesabında yaptığı değişiklikle şaşırttı.

Hristiyan Katolik bir ailenin kızı olarak doğan ABD’li oyuncu, model ve pop şarkıcısı Lindsay Lohan daha sonra farklı dinsel inanışlara yönelmişti. Geçtiğimiz yıl işlediği bir trafik suçu yüzünden 125 saat kamu hizmetinde çalışma cezasına çarptırılan Lohan, cezası kapsamında çalıştığı New York’taki okula giderken Kur’an’ın İngilizce çevirisiyle objektiflere yakalanmış ve hakkında “Müslüman oldu” iddiaları ortaya atılmıştı.

Son olarak 2016 yılı Ekim ayında Gaziantep’e gelen ve burada Suriyeli aileleri ziyaret eden Lohan başörtüsü takmış ve objektiflerin önüne geçmişti.

OKU ➤  Pınar Altuğ'dan 8 Yaşındaki Kızı Su'ya Not

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın