PAYLAŞ

Ayrılık nedeni Birce! Oyuncu Sarp Levendoğlu ile 9 aydır aşk yaşadığı meslektaşı Derya Şensoy ayrıldı.

Ayrılık nedeni Birce! Sarp Levendoğlu Nisan ayında eski eşi Birce Akalay’ın Can Tunalı ile flört ettiğini öğrenince, Derya Şensoy’a mesaj atmaya başlamış ve arkadaşlıkları da kısa sürede aşka dönüşmüştü.

Dolu dizgin devam eden aşkta Derya Şensoy, sevgilisi Sarp Levendoğlu’ndan kolundaki Birce dövmesini sildirmesini istedi.

Ancak 2.5 yıl evli kaldığı oyuncu Birce Akalay’ı unutamayan Sarp Levendoğlu, Derya Şensoy’un isteğini yerine getirmedi. Bu nedenle tartışan ikili ayrılık kararı aldı. Ayrılık sonrası Derya Şensoy soluğu Bodrum’daki arkadaşlarının yanında aldı. Şensoy, Bodrum’a gitmesine izin vermeyen eski sevgilisine nispet yaparcasına bol bol fotoğraf paylaştı.

SARP LEVENDOĞLU KİMDİR?

Son günlerde özel hayatı ve yaşadığı ilişkilerle magazin sayfalarında sık sık adı geçen Sarp Levendoğlu 25 Aralık 1981’de doğdu. Oyunculuğa çok küçük yaşlarda başlayan Sarp Levendoğlu, Saint Benoit Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Bilgi Üniversitesi’nde Görsel İletişim Tasarımı okudu. Aynı zamanda İstanbul Kültür Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun olan Sarp Levendoğlu, oyunculuk deneyimini ilk olarak gençlik dizilerinde edinmiştir. Lise Defteri, Çınaraltı, Emret Komutanım, Zeliha’nın gözleri adlı dizilerde ve O Şimdi Asker ile Emret Komutanım Şah Mat adlı sinema filmlerinde rol aldı. Küçük Ağa dizisinde başrolü paylaştığı Birce Akalay ile 1 Ağustos 2014 tarihinde evlendi. En son Ölene Kadar dizisinde Ender rolünü canlandırdı.

OKU ➤  Güneş yolu Berlin'de

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın