PAYLAŞ

Avatar Atakan, hangi dizinin başrolünde oynayacak?

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, TV8’de yayınlanan Survivor’un birincisi Çağan Atakan Arslan’ın Tolga Sarıtaş ile aynı dizide yer alacağını yazdı.

Ali Eyüboğlu, TV8’de yayınlanan Survivor’un birincisi Çağan Atakan Arslan’ın (Avatar Atakan) Star TV için çekilecek dizide Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaşacağını duyurdu.

Eyüboğlu, “Avatar Atakan bu dizide terör örgütüne karşı savaşacak Özel Tim’in askerlerinden birini oynayacak” dedi.

Ali Eyüboğlu’nun “Avatar Atakan artık başrolde” başlığıyla yayımlanan yazısı şöyle:

Tims’in sahibi Timur Savcı’yla Bi Yapım’ın sahibi Burak Sağyaşar’ın ortaklığında kurulan Tims & B Productions’ın ilk dizisinin cast çalışması sürüyor. Ethem Özışık’ın senaryosunu yazdığı, yönetmenliğini Yağız Akaydın’ın yapacağı dizinin adı – şimdilik – ‘Özel Kuvvetler’…

Özel Kuvvetler’de görevli bir üsteğmenin, nişanlısının teröristler tarafından öldürülmesiyle, intikam yemini etmesinin ardından yaşananları ekrana taşıyacak dizinin erkek başrol oyuncularından biri, geçen yılın ‘Survivor’ birincisi Avatar Atakan. Dövüş sporcusu Çağan Atakan Arslan (Avatar Atakan), daha önce de birkaç dizide oynamıştı. Ancak Avatar Atakan’ın, Tims&B’nin ilk dizisindeki rolü önemli.

‘2016 Survivor’ şampiyonu, bu dizide terör örgütüne karşı savaşacak Özel Tim’in askerlerinden birini oynayacak. Star TV için çekilecek dizinin diğer erkek başrol oyuncusu ise Tolga Sarıtaş.

Dizinin baş karakterlerinden Doktor Hande’yi canlandıracak oyuncuyla diğer rollerdeki isimler cast çalışmaları sonunda belli olacak.

OKU ➤  İbrahim Erkal'ın soruşturmasında flaş gelişme! Cinayet masası devrede

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın