PAYLAŞ

Aslı ile Barış yakınlaşacak mı sorusunun cevabı merak ediliyor. Ateş Böceği’nin son bölümüne ait detaylar ve 3. bölüme ait yeni fragman. İşte Ateş Böceği Dizisinin konusu ve oyuncuları…

Yaz sezonunun ilgi çeken dizilerinden olan Ateş Böceği geçtiğimiz haftalarda başladı, ele avuca sığmaz bir taksi şoförü olan Aslı ile başarılı avukat Barış’ın hikayesini konu alan dizide aşk kıvılcımları görünmeye başladı. Barış ve Aslı ilişkisi komik olmaya başlıyor.

Ateş Böceği’nin 3. bölüm 2. fragmanı

ATEŞ BÖCEĞİ DİZİSİ KONUSU:

Ateş Böceği dizisini yeni izlemeye başlayacak olanlar dizinin konusunu ve oyuncularını merak ediyor. Başarılı ve yalnız bir avukat olan Barış Buka (Seçkin Özdemir), hayatının en çetin davasıyla karşı karşıya kalınca yolu ele avuca sığmaz bir taksi şoförü olan Aslı Eğilmez’le( Nilay Deniz) kesişir. Hayatta keşfedilecek hiçbir şey kalmadığına inanan Barış’ın, ateşböceği misali parıldayan Aslı’yla başlayan macerası ona bilmediği bir dünyanın kapılarını aralar.
İkisi için de yeni başlayan bu hikayenin başrolünde artık aşk vardır. Çekimleri Kadırga ve Beykoz’da devam eden dizi, sıcacık aşk hikayesi ile yakında izleyenlerin favorisi olacak. Aslı ve Barış’ın çok konuşulacak aşkları dizinin keyifli olacağının habercisi gibi.
Bir yanda çok başarılı, çekici, fakat aşkla arasına mesafe açılmış, hayatta onu şaşırtacak bir şey kalmadığını hisseden bir boşanma avukatı Barış. Diğer yanda ise hayat dolu, akıllı, eğlenceli, fakat ailesini geçindirmek için taksi şoförlüğü yapmak zorunda kalan, güzel bir genç kız olan Aslı, nam-ı diğer Ateşböceği. İkilinin yolları kesişince, aşk dolu bir serüvenin içine girerler.

OKU ➤  6 Gün Evli Kalmışlardı! İlk Eşe Veda

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın