PAYLAŞ
ÜNLÜ KOMEDYEN VE OYUNCU ATA DEMİRER GÜNEŞİN YÜZÜNÜ GÖSTERMESİYLE BİRLİKTE SOLUĞU DENİZDE ALDI.

Ünlü komedyen ve oyuncu Ata Demirer güneşin yüzünü göstermesiyle birlikte soluğu denizde aldı.

Ünlü komedyen ve oyuncu Ata Demirer güneşin yüzünü göstermesiyle birlikte deniz sezonunu açtı. Demirer, denize girdiği görüntüleri sosyal paylaşım sitesinde paylaştı. Demirer’in görüntüleri takipçileri tarafından binlerce kez görüntülendi.Ata Demirer sezonu açtı..

Ata Demirer sezonu açtı
ÜNLÜ KOMEDYEN VE OYUNCU ATA DEMİRER GÜNEŞİN YÜZÜNÜ GÖSTERMESİYLE BİRLİKTE SOLUĞU DENİZDE ALDI.

Ata Demirer Kimdir?

6 Temmuz 1972 yılında Bursa’da doğdu. 1991 yılında istanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Türk Müziği Bölümü‘nü kazandı. Dormen Tiyatrosu‘nda 1995 yılında “komik para” adlı oyunla tiyatro sahnesinde kendini gösterdi. Öğrencilik yıllarında aynı zamanda geceleri de barlarda çalışıyordu. Ege Kumpanya adı altında bir rembetiko orkestrası kurdu ve bu orkestra ile sahne çalışmaları yaptı.

23 Şubat 1998’de Tek Kişilik Dev Kadro gösterisi ile ilk kez Leman Kültür’de sahne aldı. Bu Stand Up Gösterisi ile adını duyursa da Star TV’de yayınlanan Korsan TV programı ve oynadığı karakterler ile iyice sivrildi. Ama asıl çıkışını Avrupa Yakası adlı dizide yapmıştır.

Oynadığı Volkan karakteri ile dizinin izlenme rekorları kırmasına neden oldu. Daha sonra dizide diğer oyunculardan Hümeyra ile problem yaşadığından diziden ayrıldığı açıklandı.

Neredesin Firuze adlı sinema filminde 2 ayrı karakteri oynayan Demirer Vizontele Tuuba filminde de rol aldı.

OKU ➤  Kayınpederimle arkadaş gibiyiz

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın