PAYLAŞ

‘Aşk Listesi’ 22 Şubat’ta Gayrettepe Kats Sahne’de

Onur Şenay, Ümit İlban ve Pamela Spence’in birlikte rol aldığı ‘Aşk Listesi’ adlı oyun; enerjik temposu, esprili ve sürprizli metniyle izleyenlere çok eğlenceli bir akşam yaşatacak.

ki yakın erkek arkadaşın, hayallerindeki sevgiliyi bulmak için başlayan ve giderek daha da gizemli bir hal alan maceralarını anlatan ‘Aşk Listesi’ 22 Şubat 2017, Çarşamba akşamı saat 20:30’da Gayrettepe Kats Sahne’de…

Son dönemin en eğlenceli oyunlarından ‘Aşk Listesi’; tiyatroseverlere kadınlar, erkekler, yalnızlık, aldatma, ilişkiler ve aşk üzerine çok eğlenceli bir romantik komedi sunuyor.

Hayallerinizdeki kadını ya da erkeği yaratmak için listenize hangi 10 özelliği koyardınız? Uzun ya da kısa boylu, yeşil, mavi veya siyah gözlü? Uzun saçlı, kısa saçlı, sarışın, esmer, kızıl? Güzel vücutlu, sportmen, işinde başarılı, zengin, fakir ya da idare eder? Ya da duygusal, aşk dolu, anlayışlı, yani sadece sizi seven ve sevilmeyi bekleyen biri… Hangisi? Belki hepsi, belki hiç biri…

Norm Foster’ın kaleme aldığı, Menekşe Uçaroğlu’nun Türkçe’ye çevirdiği “Aşk Listesi” adlı tiyatro oyunu, Gayrettepe Kats Sahne prodüksiyonuyla sahneye konuyor. Yönetmenliğini Özdemir Çiftçioğlu’nun üstlendiği oyunda; Onur Şenay, Ümit İlban ve Pamela Spence birlikte rol alıyor.

Tiyatro Şenay’ın aşk, kadınlar ve erkekler üzerine eğlenceli, sürprizlerle dolu iki perdelik ‘Aşk Listesi’ oyunu; 22 Şubat 2017, Çarşamba günü izlenebilir.

OKU ➤  Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç Erener'i yalnız bırakmadı

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın