PAYLAŞ
asena atalay

Eski eşi Caner Erkin ile yaşadığı polemiklerle gündemden düşmeyen Asena Atalay‘ın estetiksiz halinin fotoğrafları çıktı. Asena Atalay estetiksiz fotoğrafı haberimizde

Şimdilerde eski eşi Caner Erkin ile yaşadığı kriz ile gündeme gelen Asena Atalay’ın 2010 yılındaki fotoğrafını görenler şaşkınlığını gizleyemiyor.

DÜĞÜN FOTOĞRAFI GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARDI

2010 yılında Caner Erkin ile dünyaevine giren ve aldatma iddiaları nedeniyle 2016 yılında boşanan Asena Atalay’ın düğününden çekilen fotoğraf ortaya çıktı.

GÖRENLER TANIYAMIYOR

Görenlerin tanıyamadığı Asena Atalay’ın estetiksiz hali herkesi şaşırttı.

İşte estetiksiz hali;

asena atalay estetiksiz

ASENA ATALAY KİMDİR?

21 Kasım 1989 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Bir erkek kardeşi vardır. Aslen Antalya’lı ve varlıklı bir turizmci ailenin kızıdır. Kendi otelleri var. Liseyi Denizli’de okudu. Liseden sonra İspanya’ya gitti.

İspanya’da 2,5 yıl okuduktan sonra Türkiye’ye 2008 yılında döndü. Ankara, Bilkent Üniversitesi’nde İşletme bölümünde okumaya başladı. Bilkent’te öğrenciyken evlenince İstanbul’a geldi okulu dondurdu.

Çocuğu olduktan sonra tekrar okumaya karar verip İstanbul, Beykent Üniversitesi Tekstil-Moda Tasarımı Bölümü’nde okumaya başladı.

“Ase88” adında kendi markasını yarattı. WhatsApp’tan ürün satmaya başladı. Ase88 açılımı şöyle: Ase onun adının kısaltılmışı, 88 de Caner’in forma numarası. Ayrıca İstinye’de “Asena 88” adlı bir mağaza açtı.

Temmuz 2014 ayında Show TV’de iki hafta “Hey Canlı”nın sunucusu Özge Ulusoy’un yerine sunuculuk yaptı.

2009 yılında futbolcu Caner Erkin ile tanıştı 7 aylık flörtün ardından 18 Haziran 2010 tarihinde evlendiler. 25 Nisan 2011 tarihinde Çınar adında bir oğlu oldu.

OKU ➤  12 Nisan Çarşamba reytingler

2016 Ocak ayında eşi Caner Erkin boşanma kararı alarak oğlu ile birlikte evi terk etmiştir. 29 Ocak 2016 tarihinde boşandılar. Şu an magazin programı sunuculuğu yapıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın