PAYLAŞ

Arka Sokaklar 436. bölüm fragmanı izle! Mesut öldü mü?

Arka Sokaklar 436. bölüm fragmanı izle! Mesut öldü mü? Arka Sokaklar 436. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar yeni bölümde Mesut Komiser’in ölüp ölmeyeceği hala merak konusu…

Kanal D’nin yıllardır zirvede bulunan dizisi Arka Sokaklar’ın 436. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar yeni bölümde Mesut’a suikast olacağı haberini alan ekip acilen baskın düzenliyor. Mesut bu olaydan da sıyrılıyor fakat bir dizi ameliyat geçiriyor. Bakalım Mesut yaşayacak mı?

HÜSNÜ DELİRDİ

Zeliha ise Alphan’ı uygunsuz görmesi sonucu yıkılır ve dava açar. Bu durumu yediremeyen Alphan ise tokat ile karşılık verir. Durumu öğrenen Hüsnü ise delirir ve kızına bunu yapanlardan hesap sormak için hareket eder.

Arka Sokaklar, Kanal D’de yayınlanan Türk yapımı polisiye televizyon dizisidir.

İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıra dışı maceraları ve aile yaşamları konu alınıyor. Dizi, Kanal D’de yayımlanmaktadır. Aynı zamanda eski bölümleri akşam üzeri Kanal D’de yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 436. bölüm fragmanı izle! Mesut öldü mü?

Yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nın üstlendiği dizinin senaryosunu Ahmet Yurdakul ve Ozan Yurdakul yazmıştır. Dizinin yapım şirketi Erler Film’dir. Dizinin müzikleri Murat Evgin tarafından yapılmıştır.

Dizide İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nde özel bir ekipte görev yapan polislerin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları anlatılmaktadır. Ekip, görevleri sırasında değişik ve çeşitli insan hikâyeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikâyelere, meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren emniyet müdürü Rıza Baba olur.

OKU ➤  Acun Ilıcalı'dan Survivor Açıklması 2018'de...

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın