PAYLAŞ

Arda Turan dün Cansel Çördük ile ortaya çıkan yazışmaları hakkında canlı yayından cevap verdi: Ben günde bin 500 kişi ile yazışıyorum.

Arda Turan’dan o iddialara yanıt! Arda Turan’ın aşk trafiği yeniden gündem oldu. Geçen aylarda Ebru Şallı’yla DM’deki özel mesajları ifşa edilen ünlü futbolcunun bu kez Kısmetse Olur programının eski yarışmacısı Cansel Çördük’le özel yazışmaları ortaya çıktı. Geçen yıl Cansel Çördük ile Eser West’in yarışmadaki olaylı ilişkileri çok konuşulmuş, Cansel daha sonra yurt dışına gitmişti. Cansel Çördük’le tanışmak için attığı özel mesajları ortaya dökülen Arda Turan, dün akşam üstü sosyal medyada yine trend topic oldu. Özel hayatındaki trafik nedeniyle sert eleştirilere maruz kalan Arda Turan, hemen ekibini topladı ve özel hayat krizini nasıl çözeceğini konuştu. Yakın dostu Okan Can Yantır ile futbolcuların kariyer yönetimini planlayan “imkan dahilinde” anlamına gelen “Possible” isimli bir de şirketi olan ünlü futbolcu, instagramdan canlı yayın yapmaya karar verdi.

“GÜNDE BİN 500 KİŞİ”

“Meksikalı” dediği ve renkli kişiliğiyle tanınan dayısı Nuri Seviş ve Barcelona’daki ev arkadaşlarıyla 40 dakika canlı yayın yaptı ve sempatikliğini konuşturdu. Duymayan Kalmasın programının haberine göre Kardeşi Okan Turan, Demet Akbağ’la beraber “2. Annem” dediği Seda Sayan ve yakın dostlarının da mesaj attığı ünlü futbolcu, canlı yayında özel hayatıyla ilgili açıklama yaptı ve “Benim kimseyi bulduğum falan yok. bırakın bu magazin işlerini… Yok mesaj atmışım, yok dm, yok o bu… Ben günde bin 500 kişiyle sosyal medyadan yazışıyorum. Onun için bırakın bu işleri… Keyfinize bakın. Fotoğraf çekiyorlar falan. İstanbul’a geliyorum 20 kişiyle yemek yiyorum. Arkamdan dedikodu yapıyorlar. bırakın bunları” dedi. Arda Turan kendisini eleştiren Sema isimli bir kadın takipçisine de “Yargılamayı bırak Sema… sen çok biliyorsun. Günahı sevabı Allah’a bırak” diyerek tepki gösterdi.

OKU ➤  İrem Derici estetikte Ajda Pekkan’a rakip olduğunu söyledi
“ESER BİZE VİLLA KİRALA”

Türkiye’deki magazin olaylarını yakından takip eden Arda Turan, canlı yayın sırasında mesaj atan 3 Adam’dan Oğuzhan Koç’a da espriyle takıldı. Oğuzhan Koç’un ortağı Eser Yenenlerin kiralık olduğunu açıkladığı villasında verdiği partiye gönderme yapan Arda Turan, “Oğuzhan kardeşim, ben seni Eser Yenenler ve Murat Boz’dan ayrı tututorum ama dur şimdi Eser bozulur. Eser bize villa kirala” diyerek tezahürat yaptı.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın