PAYLAŞ
Ayrılıkları günden beri adeta birbirlerinden kaçan Arda Turan ve Aslıhan Doğan arasındaki buzlar eridi.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan arasındaki buzlar eridi… Ayrılıkları günden beri adeta birbirlerinden kaçan Arda Turan ve Aslıhan Doğan arasındaki buzlar eridi.

Mesaj trafiği İspanya’nın Barcelona takımında futbol oynayan Arda Turan ile Aslıhan Doğan’ın Mayıs 2015’te başlayan aşkı Kasım 2016’da bitmişti.

30 yaşındaki Arda Turan;  ‘Önceliğim futbol kariyerim, zarar gelmesini istemiyorum’ diyerek ilişkilerinin 8’inci ayında Aslıhan Doğan’a ‘Artık Instagram’da birlikte çekilmiş özel karelerimizi paylaşmayalım’ ricasında bulunmuştu.

Aslıhan Doğan da Doğan, Arda Turan’ın bu isteği üzerine fotoğrafları silerek Instagram hesabını kapatmıştı.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan arasındaki buzlar eridi… Aslıhan Doğan 2 hafta önce “İlişkiyi ihmal etmeye başlamıştık. Önceliklerimiz ve değerlerimiz değişmişti. Bazı şeyleri yitirdik. İleriye taşıyamayacağımızı gördük” demişti.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan arasındaki buzlar eridi… Ayrılık sonrası bir araya gelmeyen, İstanbul’da karşılaşınca birbirlerinden kaçan eski sevgililerin arasındaki buzlar eridi.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan arasındaki buzlar eridi

Telefonda konuşmaya, mesajlaşmaya başladılar. Tüm bunlara rağmen Aslıhan Doğan ile Arda Turan henüz barışmadı. Ama aşkın yeniden başlaması an meselesi.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan arasındaki buzlar eridi

Aslıhan Doğan 2 hafta önce “İlişkiyi ihmal etmeye başlamıştık. Önceliklerimiz ve değerlerimiz değişmişti. Bazı şeyleri yitirdik. İleriye taşıyamayacağımızı gördük” demişti. (Posta)

30 yaşındaki oyuncu ‘Önceliğim futbol kariyerim, zarar gelmesini istemiyorum’ diyerek ilişkilerinin 8’inci ayında Doğan’a ‘Artık Instagram’da birlikte çekilmiş özel karelerimizi paylaşmayalım’ ricasında bulundu.
Aslıhan Doğan, Arda Turan’ın bu isteği üzerine fotoğrafları silerek Instagram hesabını kapattı.

Arda Turan kimdir?

30 Ocak 1987 Bayrampaşa doğumlu olan Arda Turan, futbola Altıntepsi Makelspor’da başlamıştır. Babası Adnan Turan, başarılı futbolcunun yetiştiği kulüp olan Altıntepsi Makelspor‘da başkanlık yapmaktadır.

OKU ➤  Bu dünyadan kırgın ayrıldığını biliyorum

Kova burcu olan Arda Turan, 2000 yılında Galatasaray altyapısında yer almıştır. 2004-2005 sezonunda Galatasaray ana kadrosuna giren futbolcu, tecrübesizlikten kaynaklı olarak Manisaspor’a kiralanmıştır. Manisaspor’da büyük yükseliş gösteren Arda Turan bir sonraki sezon Galatasaray’a geri dönmüştür.

Galatasaray’da 10 numaralı forma giymiş olan Arda Turan, 2011 yılında İspanya’nın en iyi takımlarından olan “Atletico Madrid” e 13 Milyon euro bonservis ücretiyle transfer olmuştur.

2009 yılında oyuncu “Sinem Kobal” ile birlikte olmaya başlayan Arda Turan, 2012 yılında Sinem Kobal ile nişanlanmış, 2013 yılında ayrılmışlardır.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın