PAYLAŞ

Angelina Jolie neden boşanıyor? BBC’ye anlattı, tıkla, izle

Yönetmenliğini üstlendiği yeni filminin tanıtımı için altı çocuğuyla birlikte Kamboçya’ya giden Angelina Jolie, Brad Pitt’le boşanma davasıyla ilgili ilk kez açıklama yaptı.

Angelina Jolie, Brad Pitt’le ayrılık sonrası ilk kez çocuklarıyla birlikte basının karşısına çıktı ve Pitt ile boşanmasına dair konuştu.

Ünlü oyuncu; çocukları Maddox (15), Pax (13), Zahara (12), Shiloh (10), ikizler Vivienne ve Knox (8) ile birlikte son sinema projesi ‘First They Killed My Father in Cambodia’nın dünya prömiyeri için Kamboçya’ya gitti.

BBC’ye röportaj veren Jolie, Brad Pitt’le boşanmasıyla ilgili sorulara yanıt verdi.

Jolie, “Bu konu hakkında çok zor bir dönem olduğu, bir aile olduğumuz ve daima bir aile olacağımız dışında çok fazla şey söylemek istemiyorum” dedi.

“Ailece çok zor zamanlar geçirdik” diyen ve konuşması esnasında duygusallaşan Jolie, “Benim odak noktam çocuklarım, çocuklarımız” ifadesini kullandı.

Ünlü oyuncu ayrıca, “Bir aileyiz ve daima öyle olacağız, bu benim başa çıkma yöntemim. Bunun bir şekilde bizi daha güçlü ve daha yakın hale getirdiğinden emin olmak için bir yol bulmaya çalışıyorum” dedi.

Netflix’te yayınlanacak yeni filminin galası için altı çocuğuyla birlikte Kamboçya’da bulunan ABD’li yıldız, Brad Pitt’le ayrılmasından bu yana ilk kez isteyerek görüntü verdi.

41 yaşındaki oyuncunun yönetmenliğini üstlendiği film, ailesi Khmer Rouge rejiminin kurbanı olan Loung Ung’un hatıralarına dayanıyor. Jolie ayrıca filmin senaryosunu da Loung Ung ile birlikte kaleme aldı.

OKU ➤  Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak boşanma kararı aldı!

Filmi hakkında basın toplantısı da düzenleyen Jolie, filmle birlikte en büyük oğlu Maddox’un ailesinin yaşadıklarını anlamak istediğini belirtti. Jolie, Maddox’u 2002 yılında Kamboçya’da bir yetimhaneden evlat edinmişti.

Jolie, 2017 sonunda yayınlanacak olan filmi hakkında, “Dünyada neler olduğuna dair gözlerimin açılmasına yardım etti. Hikayeyi çocukların bakış açısından anlatmak, Maddox’un ailesinin ne zorluklar yaşadını anlamak istedim” şeklinde konuştu.

Filmde Maddox’la birlikte çalışan Jolie, “Senaryoyu okudu, notlar aldı ve prodüksiyon görüşmelerinde yer aldı” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın